Úvod Zaujímavosti Pupok, ktorým oslníte

Pupok, ktorým oslníte

1626
0
ZDIEĽAŤ

Nie, nejdeme hovoriť o žiadnych diétach a zaručených spôsoboch, ako vybudovať tehličky na bruchu. Na to, aby vaše brucho bolo originálne, stačí jedna jednoduchá vec.

Brucho je časť tela, ktorú si každý z nás všíma. Prečo? Jednoducho preto, že tvorí veľkú časť tela. Snaha mať pekné, zaujímavé brucho, sa u mužov a žien prejavuje najmä pred príchodom leta, kedy práve brucho ukazujeme na verejnosti viac, ako kedykoľvek inokedy. A vedzte, že na to, aby ste mali zaujímavé brucho, nemusíte tráviť 2 hodiny do dňa, 7 dní v týždni, tvrdou drinou v posilňovni. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako mať brucho, ktorým sa odlíšite od ostatných ľudí naokolo a pritom nepohnúť ani prstom? Riešenie je skutočne jednoduché – piercing do pupíku, ľudovo nazývaný pupíkovka. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať ako to pravé riešenie a už vôbec nie pre vás, v skutočnosti ide jednoduchý spôsob, ako sa odlíšiť od davu. Poďme sa na piercing do pupíku pozrieť z blízka.

Piercing pre každého

Čo je to vlastne piercing? Definícia hovorí jasne – jedná sa o prepichnutie nejakej časti tela s cieľom vytvorenia diery, do ktorej sa umiestni piercing. Dôvod, prečo toto ľudia robia, môže byť rôzny. Najrozšírenejšou skupinou sú estetické dôvody, snaha odlíšiť sa, čo vďaka piercingu určite dosiahnete. Dôvody však môžu byť aj náboženské, kultúrne, alebo dokonca sexuálne. Pozrime sa však na najrozšírenejšiu skupinu záujemcov, ktorí si piercing nechávajú aplikovať z estetických dôvodov. Dnes už nie je takmer nič nemožné, a tak aj piercing si môžete dať takmer na akúkoľvek časť tela. V našom prípade ide o piercing do pupíku, čo značí, že miestom aplikácie bude pupok. Pupíkovka sa však väčšinou neumiesťuje priamo do pupku, ale prepichuje sa horný okraj pupku, kde je následne piercing umiestený. To zjednodušuje aplikáciu a piercing sa dobre a rýchlo hojí. Tento druh piercingu je pochopiteľne vhodný najmä pre ženy. A skutočne pre všetky ženy, dokonca tehotné! Pre ne existujú piercingy vyrobené zo špeciálnych materiálov, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť. Ide o zaujímavý spôsob ako ozvláštniť tehotenské brucho. Ak chcete viac informácií a vyberáte vhodný piercing pre vás, navštívte napríklad stránku Piercing Factory. Vyberte si z mnohých dizajnov a odlíšte svoje brucho!