Úvod Zaujímavosti Top externé kancelárie pre freelancerov: Najkrajšie coworkingové priestory sveta

Top externé kancelárie pre freelancerov: Najkrajšie coworkingové priestory sveta

75
0
ZDIEĽAŤ
Top externé kancelárie pre freelancerov: Najkrajšie coworkingové priestory sveta
Top externé kancelárie pre freelancerov: Najkrajšie coworkingové priestory sveta

Pre mnohých freelancerov je práca z domu pohodlná a flexibilná. No po čase vám môže začať chýbať sociálna interakcia, inšpirácia a motivácia, ktorú prináša práca v kancelárii. Coworkingové priestory ponúkajú ideálne riešenie pre všetkých freelancerov a digitálnych nomádov – kombinujú flexibilitu práce z domu s dynamickou atmosférou a komunitou freelancerov profesionálov.

Rady pred začiatkom podnikania

Ak sa len na cestu freelancerstva chystáte, iste premýšľate nad tým, či je lepšia živnosť, alebo založenie s.r.o.. Na prvý pohľad sa môže zdať, že založenie eseročky je zložité. Nemusíte však celý proces niesť na svojich ramenách. Existujú firmy, ktoré založenie s.r.o. zrealizujú za vás. Veľa nových podnikateľov sa rozhodlo, že otázku ako založiť sro nebudú riešiť a kúpili už založenú ready made s.r.o.. Založiť živnosť dokážete aj sami, ale pozor na to, že ako živnostník budete ručiť za záväzky z podnikania aj vlastným majetkom.

Najkrajšie coworking priestory

Coworking priestorov a kancelárií je po celom svete obrovské množstvo a neustále pribúdajú nové. Coworkingové priestory ponúkajú freelancerom mnoho výhod: Prístup k rýchlemu internetu a kvalitnému vybaveniu. Inšpiratívnu a produktívnu atmosféru. Sociálnu interakciu a pocit komunity. My sme sa pokúsili pre vás vybrať 7 z nich, ktoré vás zaručene oslovia.

Selina, Tulum, Mexiko

Selina v Tulume sa nachádza priamo na pláži s úchvatným výhľadom na Karibské more. Okrem coworkingu ponúka aj ubytovanie, reštauráciu, bar a bazén. Je to ideálne miesto pre freelancerov, ktorí chcú spojiť prácu s relaxom a dovolenkou.

The Farm, San Benito, Filipíny

The Farm je coworkingový a wellness rezort v džungli na Filipínach. Užiť si tu môžete programy zamerané na duševnú a fyzickú pohodu, ako aj coworkingové priestory s ergonomickým nábytkom a rýchlym internetom.

Kinfolk, Kodaň, Dánsko

Kto má rád chladnejšiu klímu, môže vyskúšať pracovať v Dánsku. Kinfolk v Kodani je minimalistický a dizajnový coworkingový priestor s elegantnou atmosférou. Na výber tu máte rôzne typy coworkingových miest, meetingové miestnosti a eventový priestor.

Hubba, Bangkok, Thajsko

Hubba v Bangkoku je moderný coworkingový priestor s rôznymi zónami pre prácu, brainstorming a oddych. Okrem práce sa môžete vzdelávať a zapojiť sa do programov mentoringu a networkingových aktivít.

The Great Room, San Francisco, USA

The Great Room v San Franciscu je coworkingový priestor v historickej budove s krásnou architektúrou. Pracovať môžete v open space alebo si najať privátne, plne vybavené kancelárie.

Betahaus, Berlín, Nemecko

Betahaus v Berlíne je jeden z najznámejších coworkingových priestorov v Európe. Pracovať sa tu dá z kancelárie alebo spoločných priestorov. Betahaus často organizuje koncerty, party i workshopy.

The Skoool, Amsterdam, Holandsko

The Skoool v Amsterdame je coworkingový priestor v bývalej škole s unikátnym dizajnom. Nadýchajte sa vlhkého amsterdamského vzduchu a následne pracujte v tomto privátnom klube pre freelancerov.