Úvod domácnosť a bývanie Viete, ako najrýchlejšie postaviť záhradný altánok?

Viete, ako najrýchlejšie postaviť záhradný altánok?

755
0
ZDIEĽAŤ

Nerobte si nereálne plány, čo všetko stihnete ešte tento rok postaviť. Pritom práve koniec leta a jeseň sú na záhrade nádherné, ale hodil by sa nám prístrešok. Ako ho postaviť najrýchlejšie?

Vlastne stavať nič nemusíteZáhradný altánok zmontujete za pár minúť a rovnako rýchle ho po sezóne či po víkende na chalupe demontujete. Nožnicové stany totiž nemusia slúžiť iba na rôznych firemných akciách, veľtrhoch a výstavách. Vypadajú nádherne aj na záhrade. Práve pre jesenné počasie ponúkajú aj ochranu pred nepriaznivejším a chladnejším počasím. Strecha je nepremokavá a aj boky záhradného altánku môžu byť kryté.

Záhradný pavilón je veľmi variabilný čo do veľkosti a farby

Dolaďte svoj záhradný pavilón farebne so svojou záhradou, s farbou fasády vášho domu, či so záhradným nábytkom. Žltá sa bude hodiť k padajúcim jesenným listom, na jar zas privíta kvitnúci zlatý dážď. Zelený bude nenápadným na udržovanom trávniku, ale s opadaným lístím naopak vytvorí neprehliadnuteľný farebný kontrast. Červený dokonalo vynikne vedľa červenoplodej jablone. Ten modrý sa hodí pre milovníkov modrého záhradného nábytku, ktorý sme si zamilovali vďaka rôznym časopisom o záhrade. A kto sa nevie rozhodnúť, pre toho je tu univerzálny biely či čierny záhradný altánok.

Praktické altánky s dlhou životnosťou

Nožnicové stany, ktoré dodáva firma Expodom.sk, ponúkajú viac typov rôzne odolných konštrukcií, ktoré sú však vždy veľmi kvalitné. Pokiaľ sa vám na altánku predsa len niečo poškodí, firma drží skladom náhradné konštrukčné diely, takže nie je problém okamžite poškodený diel vymeniť. Vďaka tomu vám bude záhradný altánok dlhodobo slúžiť a rozhodne nie je len riešením na jednu sezónu. Takto kvalitné stany sa hodia aj pre rodinné oslavy a svadby. Vždy je dobré mať po ruke záhradný altánok, ktorý ukryje hostí a slávnostnú tabuľu. Na všetky konštrukcie dáva firma päť rokov záruku.