Úvod Zaujímavosti Zamestnávatelia, venujte pozornosť dňu detí

Zamestnávatelia, venujte pozornosť dňu detí

728
0
ZDIEĽAŤ

Prvý júnový deň je pre deti vskutku výnimočný. Oslavuje sa totiž medzinárodný deň detí, pričom danú príležitosť môžete využiť aj vy, zamestnávatelia a majitelia menších či väčších firiem. Veľa vašich pracovníkov má určite ratolesti, ktoré sa tešia, že so svojimi rodičmi zájdu na nejakú spoločenskú či športovú akciu s detskou tematikou. Čo tak, keby ste podobnú udalosť usporiadali pre svojich zamestnancov a ich rodiny priamo vy? Využite túto jedinečnú šancu.

V posledných niekoľkých rokoch čoraz viac firmy usporiadajú spoločnú firemnú akciu pre rodiny a ich deti. Zaistia vhodný priestor, pripravia bohatý športový program a objednajú drobné hračky.

Hračky ako reklamné predmety

Napadlo vás snáď, že hračky môžu predstavovať úspešné reklamné predmety, s ktorými sa dostanete do podvedomia oveľa širšej verejnosti? Deti si také hračky berú kamkoľvek, pokiaľ teda na nich bude logo vašej spoločnosti, tak sa zrazu z hračky stáva propagačný nástroj. Čo sa konkrétne hračiek týka, tak sa môže jednať v podstate o čokoľvek – farbičky, jo-jo, bublifuk, malý tenisový set, spinner aj hračky na pieskovisko. Stačí na ne vytlačiť firemné logo.

Presne takýmto prístupom budujete povedomie, príslušnosť, hrdosť a pozitívny postoj k firme, v ktorej pracujú rodičia detí. Zlepšíte tým aj celkovú atmosféru vo firme.

Kde hračky s potlačou zakúpiť?

Ak hľadáte internetový obchod, odkiaľ si objednáte nielen reklamné predmety, ale aj ich potlač, obráťte sa na e-shop značky Sketch. Produktové portfólio daného internetového obchodu je vskutku široké. Siahnuť môžete nielen po hračkách, ale pokojne aj nejakých sladkostiach, ktoré deti ocenia. Sketch sa postará aj o potlač vecí vaším logom, mottom či akýmkoľvek iným textom. Viac informácií nájdete priamo na webe www.reklamnepredmetysketch.sk.