Úvod Zaujímavosti 5 tipov na pôsobivé valentínske darčeky pre partnerku

5 tipov na pôsobivé valentínske darčeky pre partnerku

8
0
ZDIEĽAŤ
5 tipov na pôsobivé valentínske darčeky pre partnerku
5 tipov na pôsobivé valentínske darčeky pre partnerku

Valentín sa blíži a možno si lámete hlavu na tým, čím by ste potešili svoju polovičku. Nie je to jednoduché vybrať ten správny darček, ktorý vyjadruje vaše city a zároveň zapadá do vášho obmedzeného rozpočtu. Preto sme pre vás pripravili 5 tipov na valentínske darčeky pre ženu, ktoré ju určite potešia a vás nezruinujú.

1. Parfum

Parfum je klasickým a osvedčeným darčekom, ktorý nikdy nesklame. Vôňa je totiž veľmi osobná a intímna záležitosť, odráža charakter i náladu ženy. Ak poznáte jej obľúbenú značku alebo typ vône, môžete ísť na istotu a kúpiť jej ten istý či podobný parfum. Ak chcete byť trochu odvážnejší a prekvapiť ju niečím novým, poraďte s predavačkou. Hlavné je, aby ste si vybrali parfémy pre ženy, ktoré sa hodia k osobnosti, štýlu a vkusu vašej partnerky.

 2. Darčeková kazeta s kozmetikou

Darčekové kazety s kozmetikou sú ďalším skvelým tipom na valentínsky darček pre ženu, ktorá sa rada rozmaznáva a stará o svoju pleť, vlasy a telo. Darčeková kazeta môže obsahovať rôzne produkty ako sú krémy, masky, šampóny, balzamy, sprchové gély, telové mlieka, oleje, peelingy a ďalšie. Vyberte kazetu podľa typu pleti, vlasov alebo podľa vône. Darčeková kazeta s kozmetikou je praktický a zároveň pekný darček, ktorý poteší ženu každého veku.

3. Šperk

Šperk je tradičným a romantickým darčekom, ktorý symbolizuje lásku a vernosť. Môžete partnerke darovať náhrdelník, náramok, prsteň, náušnice, brošňu alebo hodinky. Podľa vášho rozpočtu vyberte šperk zo zlata, striebra, ocele či perál. Dôležitý je i dizajn šperku, jeho farba, tvar a veľkosť. Zvážte pri kúpe všetky uvedené parametre a vaša polovička bude príjemne prekvapená.

4. Kniha

Kniha je vynikajúcim darčekom pre ženu, ktorá miluje čítanie a ponáranie sa do rôznych svetov i príbehov. Darujte partnerke knihu, ktorú už dlho chcela prečítať. Alebo ju prekvapte niečím, čo by ju mohlo zaujať. Môžete si vybrať knihu podľa žánru, autora, témy alebo recenzie. Kniha je darček, ktorý je zdrojom zábavy, vzdelania, inšpirácie a potešenia.

5. Zážitok

Zážitok je originálnym a nezabudnuteľným darčekom, ktorým spestríte svojej láske život a posilníte vzťah. Darujte zážitok, ktorý si už dlho želala alebo ju prekvapte niečím originálnym. Môžete vybrať zážitok podľa typu – relaxačné, adrenalínové, kultúrne, gastronomické, športové, edukačné, zábavné. Zážitok je darček, ktorý vytvorí spomienky, emócie a nové vášne.

Autor: Gabriela Kudláčová