Úvod Zaujímavosti Adrenalínové darčeky sú skvelým riešením! Ktoré z nich sa oplatia?

Adrenalínové darčeky sú skvelým riešením! Ktoré z nich sa oplatia?

54
0
ZDIEĽAŤ
Adrenalínové darčeky sú skvelým riešením! Ktoré z nich sa oplatia?
Adrenalínové darčeky sú skvelým riešením! Ktoré z nich sa oplatia?

Chcete svojim blízkym darovať niečo originálne a univerzálne? Jednoducho darček, ktorý chytí za srdce? V tom prípade ste tu správne! Prinášame vám najlepšie tipy na adrenalínové darčeky, ktoré jednoducho stoja za pozornosť. Tak, poďme sa na to pozrieť!

Premýšľate nad kúpou darčeku a už teraz viete, že daný človek miluje adrenalín? V tom prípade sú zážitkové darčeky tým správnym riešením! Konkrétny darček vyberajte na základe toho, čo má daný človek rád a aké má záľuby či preferencie. Výbornou voľbou je tandemový zoskok, ktorý patrí medzi obľúbené zážitkové darčeky. V nasledujúcich riadkoch si o tom povieme niečo viac.

Tandemový zoskok

Čo sa týka tandemového zoskoku, skáče sa z výšky 4000 metrov. V prípade, že by ste tandemový zoskok chceli darovať dieťaťu, výška sa na základe toho mení. Deti do 12 rokov totiž skáču z výšku 3000 metrov. Voľný pád je v dĺžke 55 sekúnd, avšak to záleží aj od telesnej hmotnosti pasažiera.

Rýchlosť voľného pádu môže dosiahnuť v niektorých prípadoch až 200 km/h, čo je skutočne poriadna rýchlosť, ktorú každý milovník adrenalínu ocení. Skok padákom trvá v priemere 7 minút. Počas tejto doby môžete obdivovať okolie a prírodu.

Vo forme poukazu

Tandemový zoskok môžete darovať ako darček na Vianoce pod stromček, na narodeniny, meniny alebo iný sviatok. Je to skutočne univerzálny dar, ktorý sa dokonale hodí na každú udalosť. Môžete ho darovať vo forme darčekového poukazu a priniesť tak celému darčeku ešte krajší nádych. Okrem iného, obdarovaní dostanú aj certifikát o absolvovaní tandemového zoskoku, ktorý si môžu neskôr dať zarámovať.

Jazda autom

Medzi ďalšie obľúbené zážitkové darčeky patrí aj jazda na športovom aute. Tento darček je zase vhodný pre ľudí, ktorí obľubujú autá a zároveň aj adrenalín. Môže ísť aj o deti, ale aj dospelých, na tom vôbec nezáleží. Pri výbere môžete zvážiť, ktoré auto vyberiete na jazdu. Môže ísť o celosvetovo známe značky ako Ferrari alebo Lamborghini, prípadne môžete zvoliť aj jazdu na štvorkolke.

Pilotovanie lietadla

Na skúšku pilotom lietadla? Čo by za to dali milovníci lietadiel! V súčasnej dobe si však ktokoľvek môže vyskúšať pilotovať lietadlo, samozrejme pod dohľadom skúseného pilota. Na výber je vždy niekoľko miest, z ktorých môžete vyberať.

Prečo zvoliť zážitkový darček?

Či už ide o tandemový zoskok, jazdu na športovom a rýchlom aute, prípadne pilotovanie lietadla a mnoho ďalšieho, zážitkové darčeky sa jednoducho oplatí darovať. Tento typ darčeku je totiž mimoriadne originálny a obdarovaní ho častokrát ani nečakajú. Aj preto v súčasnej dobe uprednostní čoraz viac ľudí zážitkový darček pred materiálnou vecou, ktorá by bola pravdepodobne len zbytočnosťou.