Úvod Zdravie a rodina Ako dopadla recenzia na Inca Collagen?

Ako dopadla recenzia na Inca Collagen?

386
0
ZDIEĽAŤ

Ecoblog pravidelne testuje zaujímavé ekologické a zero waste produkty. Tentokrát sa pozrel na jeden z kolagénových produktov – Inca Collagen. Je určený pre ženy, ktoré chcú zlepšiť vzhľad svojich vlasov, nechtov a zlepšiť pleť. Pozrite sa, ako pod drobnohľadom Ecoblog.sk dopadol.

Tentokrát Ecoblog zameral svoju recenziu na Inca Collagen. Produkty obsahujúce kolagén sa na nás valia zo všetkých strán. Tieto doplnky stravy sa prezentujú ako elixíry krásy, ktoré nám pomáhajú bojovať proti nedokonalosti aj starnutiu. Ľudské telo si však kolagén vyrába len do určitého veku. Zhruba od 25. roku sa jeho produkcia začína znižovať zhruba o 1,5 % ročne, takže vo vyššom veku naše telo trpí už pomerne zásadným nedostatkom kolagénu.

Kolagén nie je len jeden. Existuje až 27 druhov kolagénu, ale najdôležitejšími typmi sú typy I., II. a III. A práve tie sa nám doplnky stravy snažia ponúknuť. Kolagén sa ponúka v podobe kapslí, tabletiek, ale najčastejšie ako prášok. V tejto forme je najobľúbenejší. Dá sa pridať do studených a teplých nápojov, ale aj do jedla. Na trhu nájdete kolagén ochutený a sladený, ale aj úplne čistý bez chuti a zápachu, takže v neutrálnej forme.

Inca Collagen pod drobnohľadom

Tento výrobok obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Práve hydrolyzovaný kolagén sa ponúka ako dobre vstrebateľná forma kolagénu. Balenie obsahuje 30 dávok v samostatných sáčkoch.

Recenzia Inca Collagen na Ecoblog.sk

Ecoblog sa pozrel veľmi podrobne na kolagén a jeho účinky obecne, ale aj na samotný produkt. Inca Collagen bol podrobený 30dennému testovaniu. Testovanie dopadlo pozitívne, určite sa pozrite na podrobné výsledky. Veľmi pochvalne bolo hodnotené aj to, že súčasťou balenia bol aj vitamín C, ktorý je dôležitý pre produkciu kolagénu a priaznivo ovplyvňuje jeho pevnosť.