Úvod Problémy v rodine Ďalší rozchod? Prezradíme vám zaručený trik na šťastné partnerstvo!

Ďalší rozchod? Prezradíme vám zaručený trik na šťastné partnerstvo!

2339
0
ZDIEĽAŤ

Mysleli ste si, že to bude na celý život. A znova, len čo prešla fáza najväčšej zamilovanosti a ružových okuliarov, išlo to s Vaším vzťahom dolu vodou.

Zaručený trik na to, aby bolo Vaše partnerstvo šťastné?

Máme ho! Musíte sa však vzdať presvedčenia, že budete spokojný vďaka šťastnému partnerstvu. Je to paradoxné, ale jediný trvalý trik spočíva v tom, že Vaše partnerstvo bude šťastné práve preto, že vy budete spokojný samy so sebou. V preklade Vaše šťastie nespočíva na ničom inom, ako na vás samých. V okamihu, keď podmienky toho, ako sa cítite dáte do rúk niekoho iného, prehrali ste.

Len si spomeňte na začiatok vášho vzťahu. Ľudia sa väčšinou zamilujú v pozitívnom období, keď robia, čo ich baví, žijú naplnený život a vďaka tomu sa majú hlavne na vnútornej úrovni o čo deliť s ostatnými. Od svojho partnera nič neočakávajú, majú radosť len z jeho prítomnosti, tešia sa z toho čo môžu dať, nemyslia na to, čo by mali dostávať.

Keď prvá zamilovanosť opadne ľudia ľahko nabehnú do naučených vzorcov myslenia. Z generácie na generáciu si predávame množstvo konceptov a stuhlých predstáv o tom, aký by mal byť náš partner, kritériá, ktoré by mal spĺňať a predstavy o tom, ako by sa k nám mal správať. Čoraz viac si všímame, kde náš partner zlyháva. Chceme predsa, aby nás robil šťastnými. Nalejme si však čistého vína. Zmenil sa on alebo naše vnímanie? Každý človek so sebou „nosí“ dve plné vrecia. Jedno je plné zlata, druhé plné popola. Je len na nás, ktoré poctíme svojou pozornosťou.

Rada na záver:

Všetko je len a len na vás! Buďte spokojný samy so sebou a myslite skôr na to, čo môžete svojmu partnerovi dať. Vymažte očakávania a nebudete sa stačiť diviť, koľko toho dostávate. Každý deň si pripomínajte kvality svojho partnera. Zamilovali ste sa predsa práve do neho!

Dôležité však je vybrať si partnera do ktorého sa skutočne zamilujete. Byť s niekým len preto, aby ste neboli samy, nikdy nekončí dobre!