Úvod Zaujímavosti Fungovanie a výhody roliet Deň a noc

Fungovanie a výhody roliet Deň a noc

490
0
ZDIEĽAŤ

Výber tieniacej techniky nezávisí len od funkčnosti, ale aj do dizajnu. Práve z tohto dôvodu sú rolety Deň a noc dokonalým prostriedkom pre reguláciu svetla v miestnostiach. Ich jednoduché, ale variabilné ovládanie spolu s trendovým vzhľadom sú spojením, ktoré v súčasnosti s inou tieniacou technikou nedosiahnete.

Princíp fungovania roliet Deň a noc

Po vašom výbere a objednaní roliet Deň a noc prostredníctvom internetového obchodu fexi.sk vám domov príde komplet zmontovaná roleta, ktorá je ihneď pripravená na inštaláciu. Samotné pripevnenie roliet je otázkou pár minút a zvládne ich namontovať naozaj každý. Rolety sa dajú pripevniť priamo na okno bez alebo s vŕtaním, navŕtaním na stenu či strop podľa vašich vopred zvolených preferencií. Fungovanie roliet Deň a noc je jednoduché a zároveň geniálne. Je postavené na princípe striedania pásov priehľadnej a nepriehľadnej tkaniny, ktoré sa prekrývajú. Vďaka tomuto princípu môžete jednotlivé pásy rolety prispôsobiť vašim svetelným požiadavkám. S roletami Deň a noc z radu Blackout dosiahnete nielen tienenie, ale i zatemnenie vhodné do spální a detských izieb. Rolety Deň a noc sú kompatibilné so všetkými typmi okien, s veľkoformátovými preskleniami a atypickými oknami. Môžu sa dokonca použiť ako rolety na šatníkové skrine. Jedinečný dizajn roliet Deň a noc z nich robí neprehliadnuteľný dekoratívny prvok každého priestoru.

Výhody roliet Deň a noc

Rolety Deň a noc sú spojením toho najlepšieho, čo ponúkajú klasické rolety a žalúzie. Ich splynutie s každým oknom zaručuje komfortnú reguláciu svetla a bezproblémové otváranie okien. Vďaka striedaniu pruhov priehľadnej a nepriehľadnej látky sa dá roleta nastaviť na čiastočné i celkové tienenie celého okna alebo jeho časti. Problémom nie je ani úplne zatemnenie. Zároveň je ovládanie roliet veľmi jednoduchou záležitosťou. Rolety Deň a noc sú takmer bezúdržbové, stačí ich občas povysávať alebo utrieť handričkou. Usádzanie prachu alebo plesne je minimalizované. V ponuke firmy FEXI nájdete 150 farebných variácií látok a rôzne dekory, ktoré viete prispôsobiť každému interiéru. Samozrejmosťou sú tkaniny vhodné pre alergikov alebo z nehorľavého materiálu. Ak si nie ste istí výberom látky, objednajte si na stránkach fexi.sk bezplatný vzorkovník. Rolety Deň a noc od firmy FEXI spĺňajú európske bezpečnostné normy a požiadavky najvyššej kvality.