Úvod Zaujímavosti Maľovanie podľa čísiel ako skvelý darček

Maľovanie podľa čísiel ako skvelý darček

579
0
ZDIEĽAŤ

Blížiace sa Vianoce, narodeniny a iné sviatky sú pre niektorých ľudí nočnou morou. Nie pre udalosť samotnú, ale pre nedostatok nápadov na vhodný darček. Trafiť sa do vkusu obdarovaného a vyčariť na jeho tvári úprimný úsmev je darčekom aj pre darcu samotného. Hľadáte dar, ktorý zaručene poteší? Vsaďte na maľovanie podľa čísiel.

Prečo si ľudia dávajú darčeky

Obdarovať iného človeka je darom pre oboch. Už v dávnej minulosti sa darčekmi prejavovala náklonnosť, láska alebo vďačnosť. Veď ako inak vyjadriť druhému, že vám na ňom záleží? Ak niekoho obdarujete, dávate mu niečo nezištne. Na oplátku dostávate poďakovanie a dobrý pocit. Možno sa dá povedať, že darovať je trochu prejavom dobročinnosti. Niekedy to nie ja až tak pravda. Dávame síce nezištne, ale ak vidíme na druhom, že sa mu darček nepáči, cítime sa ponížene či smutne. Existujú darčeky, pri ktorých sa vám takáto nemilá vec nemôže stať. Ide o darčeky personalizované, ktoré ušijete obdarovanému priamo na mieru. Takýmto darom je napríklad maľovanie podľa čísiel. Obrazy vytvorené maľovaním podľa čísiel môžete darovať svojej láske, rodičom, deťom, známym alebo aj kolegom v práci.

Veľmi osobný darček

Malý, veľký, muž či žena, každý jeden sa poteší darčeku, ktorý je osobný a vyvoláva emócie. Takýmto darčekom je maľovanie podľa čísiel, ktoré má vo svojej ponuke e-shop zuty.sk. Na stránkach internetového obchodu zuty.sk sa môžete preklikať množstvom zaujímavých motívov hýriacich farbami a nápadmi. Máte radi prírodu? Kúpte si plátno s krajinkou alebo kvetmi. Chcete plátno venovať deťom? Vyberte im motív zvieratiek alebo rozprávkových bytostí. Obdarovaný rád cestuje? Poteší ho motív svetových veľkomiest. Nevybrali ste si? Vytvorte si motív vlastný alebo si dajte vyrobiť šablónu podľa fotografie. Obraz plný spomienok je nádherným, jedinečným a emócie vyvolávajúcim darčekom. Šablónu môžete vymaľovať sami alebo ju venovať obdarovanému. Spolu so šablónou dostanete v balení aj štetce a kvalitné farby. Tento darček nie je len darom, ale aj spôsobom ako umožníte druhému rozvíjať jeho schopnosti, zrelaxovať sa a tráviť voľný čas zmysluplne. Navyše je to darček, ktorý celkom iste neskončí v koši alebo v pivnici. Bude zdobiť steny ešte dlhé roky a pripomínať vám i vašim najbližším hrejivé momenty vášho života.