Úvod Zaujímavosti Kam za štúdiom… Vysoká škola Danubius

Kam za štúdiom… Vysoká škola Danubius

1081
0
ZDIEĽAŤ

Vyberáte si vhodnú vysokú pre vás? Podľa čoho sa rozhodnúť, ktoré kritériá zohľadniť?

Ak stále nie ste rozhodnutí, možno by za úvahu stála aj Vysoká škola Danubius.

Vysoká škola Danubius v Sládkovičove

Výber dobre vysokej neradno podceniť. A preto je fajn zohľadniť všetky možnosti. Jednou z tých, čo rozhodne stoja za úvahu, je i Vysoká škola Danubius v Sládkovičove.

Táto súkromná vysoká škola funguje už vyše desať rokov a v súčasnosti má tri fakulty – právnickú fakultu, fakultu sociálnych štúdií a fakultu verejnej politiky a verejnej správy.

Zaujímavá je aj tým, že ponúka štúdium v rámci vzdelávacích centier vo viacerých mestách Slovenska, vo Vrútkach i v Trenčíne.

Filozofia Vysokej školy Danubius

Prioritou tejto vysokej školy je poskytovať študentom kvalitné vzdelávanie na štandardnej európskej úrovni v jednotlivých regiónoch Slovenska. S využitím súčasnej techniky však nie je nič nemožné. A tak tu zisk vzdelania prostredníctvom e-learningového, dištančného a externého štúdia úplnou samozrejmosťou. Rovnako tak nie je problémom ani tvorba záverečných prác, od úvodu až po záver diplomovej i bakalárskej práce, nakoľko všetko je možné konzultovať aj odoslať online.

Zaujímavé spolupráce VŠ Danubius

Vysoká škola Danubius má platnú Zmluvu o spolupráci na roky 2015-2018 s Novokuzneckým Inštitútom Kemerovskej štátnej univerzity. Za zmienku však stojí aj spolupráca VŠ Danubius s CVTI a programom HORIZONT 2020.

Horizont 2020 odráža odhodlanie Únie zvýšiť v mene budúcnosti inovatívnosť, rast a zamestnanosť. Tento program by mal byť hlavným nástrojom pri realizácii hlavnej iniciatívy Inovácia v Únii a pri plnení z nej vyplývajúcich záväzkov, ako aj pri plnení záverov zasadnutia Európskej rady zo 4. februára 2011 a uznesenia Európskeho parlamentu z 12. mája 2011 o Inovácii v Únii.

To rozhodne neznie zle, súhlasíte?