Úvod Zaujímavosti Najnovšie filmy a seriály na Voyo

Najnovšie filmy a seriály na Voyo

293
0
ZDIEĽAŤ
Najnovšie filmy a seriály na Voyo

Streamovacia platforma Voyo sľubuje zábavu po celú rodinu. Už od samotného počiatku sa predstavuje ako služba ponúkajúca tisíce filmov a seriálov pre každého, a to s českým dabingom alebo znením. Pokiaľ aj vy zvažujete, že si kúpite Voyo predplatné, prípadne pokiaľ premýšľate, či si členstvo predĺžiť, prejdite si aktuálne novinky, ktoré vás presvedčia o vytrvaní medzi členmi.

Bábovky o každodenných životoch

Premiéru bude mať film Bábovky, ktorý bol natočený podľa knižnej predlohy spisovateľky Třeštíkovej. Príbeh pojednávajúci o životoch mnohých bežných ľudí dostane diváka predovšetkým svojim skvelým prevedením a prelínaním všetkých hlavných hrdinov.

Navyše je táto česka snímka obsadená úplne hviezdne. Vedľa Jirky Langmajera sa blysne napríklad herec Vetchý alebo Jana Plodková. A v spojení s ďalšími jedinečnými hereckými ikonami sa naozaj máte, na čo si tešiť. Plán na víkendový večer je jasný!

Šarlatán s oceneným Trojanom

Ak zostaneme pri českých snímkach a novinkách, ktoré sa objavia na streamovacej platforme Voyo, musíme spomenúť aj jedinečný film Šarlatán, kde hlavnú rolu stvárnil oceňovaný herec Ivan Trojan. Jeho mladší ja dokonca stvárnil jeho syn, ao to väčší je atraktívny pohľad.

Šarlatán bol natočený podľa skutočného príbehu pána Mikoláška, ktorý zisťoval problémy ľudí z moču. Dokázal z nej veštiť ako čarodejnice z gule, aj preto ho ľudia uznávali a chodili si k nemu pre radu.

Psie poslanie 2 pre milovníkov štvornohých priateľov

Patríte k milovníkom štvornohých psích parťákov? Potom budete nadšení z ďalšej premiéry na Voyo, ktorá je v podobe obľúbeného filmu Psie poslaní 2. Prvý diel tohto veľkolepého a dojemného filmu zožal veľký úspech a dvojka sa teší z rovnakého záujmu. Pokiaľ ste zatiaľ nevideli, určite sa oplatí práve vďaka filmu stať súčasťou Voyo rodiny.

Titulky vás trápiť nebudú, všetky filmy na Voyo sú v českom znení alebo s dabingom.