Úvod Zaujímavosti Chcete byť in? Nechajte si na hlave vyčariť vlasové trendy tohto roka

Chcete byť in? Nechajte si na hlave vyčariť vlasové trendy tohto roka

235
0
ZDIEĽAŤ
Chcete byť in? Nechajte si na hlave vyčariť vlasové trendy tohto roka
Chcete byť in? Nechajte si na hlave vyčariť vlasové trendy tohto roka

Na jar skladáme z hlavy čapice a zrazu zistíme, že naše vlasy nie sú v príliš dobrej kondícii. Preto sú práve jarné mesiace vhodným obdobím na zmenu. Práve dnes je ten správny čas, aby ste spravili pre svoje vlasy maximum. Práve dnes je ten vhodný čas, aby ste úplne zmenili imidž vďaka novému trendy účesu. Čo sa bude nosiť na hlavách tento rok?

Experimenty nechajte na profesionálov

Veľa žien sa inšpiruje na internete a následne skúša nové vlasové variácie svojpomocne. Zmenu farby vlasov alebo strihu účesu prenechajte profesionálom. Kadernícky salón je to pravé miesto, kde sa o vašu korunu krásy postarajú dokonale a bez rizika poškodenia vlasov. Nejedna dáma na domáce experimenty doplatila a mesiace sa snažila dostať vlasy do pôvodného stavu. V kaderníctve sa vám budú plne venovať, poskytnú vám poradenstvo a ošetrenie vlasov. Kaderníčky vedia, čo je trendy a aký účes sa hodí k vašej tvári či postave.

S týmito účesmi zažiarite aj v tme

V prvom rade vás musíme upozorniť, že nielen samotný účes zohráva úlohu. Nemenej dôležitá je starostlivosť o vlasy a používanie kvalitnej vlasovej kozmetiky. Značka Kérastase je to pravé, čo vaše vlasy potrebujú. Vďaka tejto značke si užijete nový účes dlhšie a nebudete mať problém s jeho údržbou.

Návrat k noblese

Trendom tohto roka je bez pochýb voľnosť a sloboda. Pre majiteľky dlhých vlasov znamená toto spojenie jediné – mali by vsadiť na luxusné vlny a nadýchané účesy. Vlny si môžu dopriať aj dámy s vlasmi po ramená. Ide vlastne o akýsi návrat k ére zlatých 60. rokov. Nespoliehajte sa však na to, že kučery skryjú polámané alebo suché vlasy. Každodenná starostlivosť je viditeľná aj na kučerách. Druhým badateľným trendom sú husté, malé kučierky, ktoré sú hravé a uberú vám roky.

Trochu exotiky

Mladšie ročníky si môžu na leto dopriať extravaganciu v podobne zapletených vrkočov. Afro štýl sa dá vytvoriť z vašich prirodzene dlhých vlasov alebo si dajte do účesu zapliesť zopár farebných prameňov. Z afrických copíkov si pokojne vytvorte drdol a otočí sa za vami každá hlava.

Jednoduchá úprava

Nechce sa vám každé ráno stáť hodiny pred zrkadlom? Tak ako minulé roky, tak aj tento vsaďte na bob. Geometricky zastrihnutý bob ráno prečešete a môžete sa vybrať do práce. Ak sa vám zdá bob veľmi nudný, tak ho môžete občas spestriť vlasovými doplnkami. V tejto oblasti sa pokojne inšpirujte trblietkami a výraznými kamienkami. V prípade, že vás omrzia aj doplnky, tak si nechajte dorásť ofinu. Tento rok bude v móde hustá a nedbalo upravená ofina, ktorá si bude žiť svojim životom presne ako vy.