Úvod Zaujímavosti Overte si, či neplatíte zbytočne drahé poistenie auta.

Overte si, či neplatíte zbytočne drahé poistenie auta.

607
0
ZDIEĽAŤ

Všetci vieme, že vlastniť auto nie je lacný špás a cena, ktorú platíme za pohodlie vie byť občas dosť vysoká. Okrem amortizácie vozidla, ktorú počítame s každým prejazdeným kilometrom musíme do rovnice pripočítať aj poistenie. Okrem toho povinného PZP sa mnohí vodiči uchyľujú aj k iným poistným produktom a pripoisteniam, ktoré im ponúkajú na pobočkách pri podpise zmlúv. Bohužiaľ v závere je naše auto poistené na situácie, v ktorých sa nemá šancu ocitnúť alebo v nich nemá ani nárok na plnenie. Napríklad je úplne zbytočné poisťovať auto proti stretu so zverou, ak jazdíme 365 dní v roku po meste.

Ako efektívne poistiť svoje auto a nezbankrotovať?

Najlepším spôsobom ako urobiť čokoľvek správne je nekonať s horúcou hlavou. Najlepšou cestou je sadnúť si a premyslieť, aké všetky poistenia a pripoistenia platíme pre svoje auto a či ich naozaj potrebujeme. Problém však prichádza keď zistíme, že naozaj platíme za poistku auta neskutočne veľa a chceli by sme sa popozerať po výhodnejšej ponuke. Kde ju nájsť bez toho, aby sme opäť nespadli do poisťovacieho kolotoča?

Online kalkulačka – vodičov sprievodca poistením.

Na poli nespočetných poisťovacích agentov, firiem a produktov si každý chce nájsť svoje teplé miesto na vrchole. Možno aj preto je už teraz slovenský trh tak presýtený produktmi, že bežný smrtelník nemá možnosť si ich všetky naštudovať, nie to už porovnať a vybrať ten najlepší.

Našťastie v dobe internetu existuje program na všetko a tak ako písanie listov vytlačil mail tak nekonečné poisťovacie brožúry nahradí práve online kalkulačka PZP. Hovoríme o intuitívnom a sofistikovanom systéme databáz, ktorý je na dennej báze aktualizovaný o nové produkty priamo od poisťovní na slovenskom trhu.

Zároveň funguje veľmi jednoducho – stačí zadať alebo navoliť správne údaje do série formulárov, ktoré budú pojednávať o vašom veku, období šoférovania bez poistnej udalosti alebo kapacity auta ako kubatúra motora či značka. Následne vám systém predostrie sériu tých najvýhodnejších ponúk pre povinné zmluvné poistenie s podrobným popisom, vysvetlivkami pripoistení a vlastnosťami každého produktu.

Okrem kľúčových výhod ako sú úspora času a vybavovanie PZP online z pohodlia domova sa pripravte aj na rôzne bonusy za uzatvorenie online alebo okamžitú platnosť poistenia, keďže vám všetky doklady budú dodané na e-mail.