Úvod Zdravie a rodina PODĽAHNITE ČARU ATRAKTÍVNYCH PEELINGOV A PARFUMOV!

PODĽAHNITE ČARU ATRAKTÍVNYCH PEELINGOV A PARFUMOV!

793
0
ZDIEĽAŤ

Prečo sa im oplatí venovať pozornosť, čím dokážu zaujať a čo obsahujú? Spoznajte parfumy s podmanivou arómou aj peelingy s praktickými účinkami a prírodnými zložkami.

Čo by ste mali vedieť o telových peelingoch?

V priateľskej atmosfére značky Renovality sú tvorené  lákavé telové peelingy, ktorých súčasťou je popri bambuckom masle a klasickom mandľovom, arganovom a jojobovom oleji tiež esenciálny levanduľový alebo jazmínový olej. Nachádza sa v nich súčasne aj špeciálna látka zvaná Diam Oléoactif, ktorá je spojením dubových a kokosových aktívnych zložiek. Výnimočnosť jemnozrnných soľných peelingov spočíva v ich aromaterapeutickom pôsobení, upokojení podráždenej pokožky sfarbenej do červena a regeneračnom vplyve na pleť, ktorú zbavuje odumretých buniek a dodáva jej čistý vzhľad.

Za týmto účelom sa môžete obklopiť vôňou charakteristickou pre kvetiny fialových a modrastých odtieňov pokrývajúcich panorámu francúzskej Provincie a dopriať si príjemný pôžitok, ktorý vám poskytuje levanduľový telový peeling. Ak preferujete jemnú arómu bielych kvetov jazmínu, nemenej atraktívnu alternatívu nájdete vo forme jazmínového peelingu. Obidva peelingy si môžete zadovážiť v balení s hmotnosťou 200 gramov a ich aplikáciu odporúčame realizovať trikrát do týždňa. Pre získanie efektívneho výsledku pritom úplne postačí, ak si do zvlhčenej pokožky vmasírujete peeling len v drobnom množstve a neskôr po jeho vsiaknutí je pleť dôkladne opláchnutá a osušená.

Atraktívne parfumy pre vás aj vášho partnera či partnerku

V prípade, že si potrpíte na vábivé vône, vám radíme tiež zamerať pozornosť na naše olejové parfumy dostupné v priaznivých cenových kategóriách. Dámy ocenia parfum Renovality Woman Oil Perfume, ktorý charakterizujú nevtieravo pôsobiace tóny citrusov a kvetín. Naproti tomu pre potreby pánov je určený Renovality Man Oil Perfume, ktorého drevitá aróma hlbokých podtónov im dodá tú správnu iskru. Čo sa týka aplikácie jednotlivých parfumov, tú vám radíme vykonať v malom množstve v oblasti vašich pulzových bodov. Pokiaľ hľadáte viac inšpirácií z témy prírodnej kozmetiky, neváhajte nahliadnuť na našu webovú stránku alebo konzultovať naše profily na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde vám ochotne odpovieme na vaše otázky.