Úvod domácnosť a bývanie Predstavujeme šatníkové skrine z masívu vhodné aj do spálne

Predstavujeme šatníkové skrine z masívu vhodné aj do spálne

921
0
ZDIEĽAŤ

Doba, kedy mal každý doma len dvoje topánky, jednu zimnú bundu a pár svetrov, je už dávno preč. V domácnostiach sa hromadia nielen kopy oblečenia, ale aj mnoho ďalších vecí. Zatiaľ čo predtým sa o jednu skriňu delila celá rodina, dnes často potrebuje každý člen domácnosti rovno dve skrine!

Zdá sa, že úložných priestorov nie je nikdy dosť. Práve preto sa oplatí zaobstarať si drevené skrine z masívu a skrinky z masívu, prípadne k nej tiež komody z masívu. Vydržia dlhé roky a bez problémov odolávajú zubom času.

Skrine z masívu borovice

Skrine z masívu sú elegantným kúskom nábytku, ktorý prevonia každú spálňu či predsieň voňavým, prírodne spracovaným drevom. Či už sa jedná o celomasívny nábytok či kombináciu masívu a lamina, sviežu vôňu dreva ucítite ešte niekoľko mesiacov po umiestnení nábytku do vašej novo zariadenej izby.

Masívne skrine nielenže veľmi pekne voňajú, ale tiež svojou konštrukciou a robustnosťou dokážu na prvý pohľad každého zaujať. Spravidla sa jedná o naozaj veľké priestranné skrine, ktoré mnohokrát obsiahnu takmer celú šírku steny, pri ktorej je skriňa postavená.

Jednodverová, dvojdverová či trojdverová šatníková skriňa z masívu je vďaka týmto výhodám veľmi príjemným a praktickým nábytkom všetkých domov i bytov. Nehovoriac o štandarde kvality, ktorý je garantovaný európskymi výrobcami a vysokou predajnosťou v západných štátoch Európy.

Rustikálne skrine z masívu

Rustikálny nábytok, v tomto prípade skrine, radíme medzi kvalitný nábytok vďaka svojmu detailnému opracovaniu. Skrine v rustikálnom štýle sú najčastejšie zhotovované do spální. V ponuke rustikálneho nábytku drevko prináša tiež drevené postele, nočné stolíky a komody.

Kombináciou tohto nábytku zostavíte celý interiér spálne v jednotnom dizajne. Šatníkové skrine z masívu sú najčastejšie vyrábané z dubového, bukového a borovicového dreva. Tento materiál je zdravotne nezávadný a povrchová úprava je vykonávaná vodou riediteľnými lakmi alebo prírodnými včelími voskami.