Úvod Zaujímavosti RFA MMA zápasy môžete sledovať zadarmo aj na mobile

RFA MMA zápasy môžete sledovať zadarmo aj na mobile

12
0
ZDIEĽAŤ
RFA MMA zápasy môžete sledovať zadarmo aj na mobile

RFA MMA je novou organizáciou, ktorá vznikla v roku 2021 a už má za sebou niekoľko úspešných turnajov. Netají sa ambíciou stáť sa jednotkou na Česko-Slovenskej MMA scéne a k tomu by im mali dopomôcť známy zápasníci, dobrý marketing a hlavne zaujímavé fighty. Predstavíme vám niekoľko možností kde sledovať RFA live zadarmo aj na mobile.

RFA live zadarmo v mobile na TV Tipsport

Jednou z možností je sledovanie turnaja RFA MMA cez live stream stávkovej spoločnosti Tipsport, ktorá je generálny partner organizácie. Tipsport ako dobre viete, vysiela niekoľko tisíc športových prenosov ročne na svojej internetovej TV Tipsport. Výnimkou nie sú ani zápasy Real Fight Arena, ktoré môžete pozerať aj na mobilnej aplikácii Tipsport.

Ak chcete sledovať tie najlepšie súboje na Tipsporte cez mobilnú aplikáciu, tak v prvom rade je potrebná registrácia. Tá nezaberie ani 10 minút vášho času a keď vám overia účet (tiež pomerne rýchlo), dostane na sedem dní ako darček za registráciu, možnosť sledovať TV Tipsport zadarmo. Okrem toho získavate 20€ bonus (ak je promo akcia môže mať bonus inú hodnotu) za registráciu bez vkladu na stávku zdarma. Tú môžete využiť aj na stávky MMA zápasov a pri troche šťastia vyhrať pekné peniaze.

Následne pre obnovenie sledovania livestream TV Tipsport stačí prestávkovať 1,20 EUR za mesiac a od toho momentu môžete plnohodnotne využívať prenos TV Tipsport. Pre stávkovanie môžete použiť aj spomínanú mobilnú aplikáciu.

RFA turnaje na VOYO

S odstupom času môžete RFA MMA zápasy vidieť na mobile, cez mobilnú aplikáciu streamovacej služby VOYO, ktorá vysiela záznamy z turnajov. Avšak táto služba nie je zadarmo a je spoplatnená. Existuje však spôsob ako získať predplatné VOYO.

Stávková kancelária Fortuna pripravuje z času na čas pre svojich nových hráčov bonus bez rizika napríklad 30€ (hodnota registračného bonusu sa môže líšiť), ktoré môžete staviť a ak tomu získate polročné predplatné služby VOYO (ide o promo akciu). VOYO môžete sledovať na vašom počítači, alebo použite tablet a najpohodlnejšou alternatívou je mobil. Aplikáciu si môžete stiahnuť či už na Google Play a pre používateľov Iphonov je apka dostupná v App Store.

RFA MMA naživo

Avšak najlepšou možnosťou, ako si užiť turnaje RFA MMA naživo je zúčastniť sa galavečera RFA, teda osobne na tribúne alebo v blízkosti klietky kde cítite atmosféru zápasu ešte intenzívnejšie. Pokiaľ ale nemáte možnosť byť na galavečeri, môžete sledovať RFA MMA live zadarmo vďaka vyššie spomínaným možnostiam.

Ak by sme to mali zhrnúť, tak RFA MMA zápasy môžeme sledovať zadarmo aj na mobile. Sledovanie cez mobil sa teší veľkej obľube vďaka voľnosti ktorú s internetovým pripojením máte. Tipsport má prepracovanú a priehľadnú aplikáciu, ktorá vám uľahčí tipovanie a v neposlednom rade aj sledovanie športových prenosov.