Úvod Zaujímavosti Konečne dovolenka? Tieto reklamné predmety potešia pri cestovaní každého z nás!

Konečne dovolenka? Tieto reklamné predmety potešia pri cestovaní každého z nás!

158
0
ZDIEĽAŤ
ieto reklamné predmety potešia pri cestovaní každého z nás!

Už počujete šum mora, hoci je stovky kilometrov vzdialené od vás? Predstavujete si, ako letný vánok prečesáva vaše vlasy, kým pozorujete hladinu jazera alebo hory? V lete toho môžeme zažiť veľa, na cestovanie však musíme byť pripravení. Preto vždy poteší, ak si na naše potreby spomenie aj náš zamestnávateľ či firma, ktorá si chce urobiť dobrú reklamu.

Drobné darčeky ako veľká pomoc v núdzi

Čo by v našej cestovateľskej batožine určite nemalo chýbať? Je stovka drobností, ktoré nám môžu pomôcť v núdzi alebo sa postarajú o našu bezpečnosť. Reflexné odznaky, vesty, baterky, dáždniky, kompasy, to sú predmety, ktoré nám veľa miesta v batožine nezaberú, no zato sa cítime ako hrdinovia, keď ich pri nepriaznivých okolnostiach vytiahneme z ruksaku. Množstvo z nich nám však pred dovolenkou nenapadne zháňať. Schválne, kto by bežal ihneď kupovať reflexné pásky, aby ho bolo na turistike dobre vidieť? Možno sme typy, čo si pravidelne na dovolenku zabudnú zbaliť slnečné okuliare, skladací dáždnik alebo šiltovku, preto vždy poteší, ak nás niekto pred odchodom na výlet obdarí malou pozornosťou. S prianím šťastnej cesty od zamestnávateľa tak môžeme odštartovať dovolenku aj s milými, no predovšetkým praktickými reklamnými predmetmi.

Keď firma do letných darčekov zainvestuje

Ak zamestnávateľ má možnosť venovať štedrejšie dary, tu sa dá naozaj vyšantiť a dopriať klientom či zamestnancom hodnotné a imidžové reklamné cestovné predmety na leto. Taká drevená skladacia stolička na pláž či na rybačku, kvalitná chladiaca taška, Bluetooth slúchadlá, fľaška na nápoj z nehrdzavejúcej ocele alebo zo skla, termofľaša, cestovný hrnček alebo štýlová cestovná taška rozbúcha pred odchodom na dovolenku srdce každého z nás. Ako málo stačí, aby sme pocítili mravčenie v bruchu? To je tá pravá cestovná horúčka, a keď nás v našej radosti podporí aj náš vedúci, určite sa po dovolenke vrátime do zamestnania odpočinutí a s dobrou náladou. Pracovať pre niekoho, kto nám vie dopriať, je povznášajúce.

Reklamné darčekové cestovné predmety sú skvelou cestou, ako poďakovať zamestnancom za pracovný elán, ale poslúžia vám aj pri mnohých propagačných akciách – na letných festivaloch, kúpaliskách, kdekoľvek, kde máte šancu zaujať väčšie množstvo ľudí. Logo vašej firmy na malom či hodnotnejšom darčeku druhým okamžite pripomenie, s kým mali tú česť. Pracujte na medziľudských vzťahoch kedykoľvek počas roka a všetko sa vám vráti, či už v podobe väčšieho počtu zákazníkov, alebo v podobe zamestnancov ochotných robiť aj nadčasy či zložité pracovné úlohy.