Úvod Zaujímavosti Šampanské MOET: Skvelý darček na 30-tku.

Šampanské MOET: Skvelý darček na 30-tku.

812
0
ZDIEĽAŤ
Šampanské MOET

Šumivé víno je na celom svete synonymom osláv a radosti. Pije sa pri príležitosti svadby, narodenín, krstín, výročí a slávnostných ceremónií. Šumivé víno s chráneným označením pochádzajúce z oblasti Champane si právom drží prvenstvo v rebríčku obľúbenosti šumivých vín. Obľúbené champane sa môže vyrábať a dozrievať len v piatich vybraných oblastiach severovýchodného Francúzska, kde je pôda mimoriadne vhodná na pestovanie kvalitného viniča. Topografia krajiny a svahy vinohradov chránia vinič pred prvými mrazmi a vyvážené podnebie tejto oblasti praje špeciálnym odrodám hrozna.

Medzi najdôležitejšie odrody champane patria Pinot Noir (Rulandské modré), Pinot Meunier a Chardonnay. Na výrobu tohto luxusného moku môžu byť použité len odrody vína z tejto oblasti.  Champane podlieha prísne kontrolovaným výrobným procesom a za jeho exkluzivitou stoja dlhoročné skúsenosti francúzskych vinárov a prepracovaných výrobných procesov. Medzi najznámejšie spoločnosti zamerané na výrobu kvalitného šampanského patrí Moet & Chandon.

Spoločnosť vlastní najrozľahlejšie vinohrady v oblasti champane. Šampanské Moet & Chandon nechýba na žiadnej exkluzívnej spoločenskej udalosti v Londýne, Paríži či New Yorku. Je hviezdou červených kobercov a dotvára atmosféru noblesných podujatí. Moet & Chandon je oficiálnym dodávateľom šampanského pre kráľovské rodiny vo Veľkej Británií, Dánsku a Španielsku. Pravidelne sa tento kráľovský nápoj spája so zvučnými menami z celého sveta a je hosťom na tých najluxusnejších módnych prehliadkach. Šampanské Moet & Chandon je výnimočným darčekom s nádychom prestíže.

Oslava 30-tky je dôležitým životným medzníkom a pre každého je osobitou kapitolou v živote. Doprajte oslávencovi pocit výnimočnosti so šľachtickým šumivým vínom značky Moet & Chandon. Preste si atmosféru červeného koberca priamo domov pomocou niekoľkých kliknutí. Predaj alkoholu online vám zabezpečí rýchle a spoľahlivé dodanie šampanského Moet & Chandon vašu oslavu.