Úvod Zdravie a rodina Túžite po zdravej pokožke? Máme pre vás účinný recept!

Túžite po zdravej pokožke? Máme pre vás účinný recept!

584
0
ZDIEĽAŤ
Túžite po zdravej pokožke? Máme pre vás účinný recept!

Zdravá pokožka je signálom zdravého organizmu. Ak na nej vidíte mnoho nedokonalostí a cítite, že pomaly starne a stráca svoje pôvodné vlastnosti, je čas zakročiť. Zdravá pokožka je veľmi dôležitá!

Totiž, pokožka nemá ani zďaleka len estetickú funkciu. Ak na svoje pokožke vnímate nedokonalosti a stratu pôvodných vlastností, nestačí tieto nedokonalosti len nejako narýchlo zakryť, aby nenarúšali estetiku tela. Je dôležité začať od samotného jadra problému, ktoré nedokonalosti na pokožke spôsobuje.

Zdravá pokožka je odrazom dobrej životosprávy. Ak pokožka začína meniť svoje vlastnosti k horšiemu, je to jasný znak, že robíte niečo zle. Pravdepodobne nemáte dobrú životosprávu, chýba vám pestrá strava a do tela neprijímate dostatok vitamínov a minerálov, ktoré pokožka potrebuje. Vitamíny a minerály naviac pomáhajú eliminovať voľné radikály, ktoré spôsobujú starnutie pokožky. Správna životospráva sa tak odrazí na krásnej, zdravej a mladej pokožke.

No to nie je všetko. Pokožka má mnoho dôležitých funkcií – chráni vnútro tela pred vonkajšími vplyvmi, no zároveň sú cez ňu do prostredia vylučované nežiadúce látky. Aj tu platí – ak pokožka nedostáva potrebnú výživu, nedokáže tieto funkcie dostatočne dobre plniť, čo sa môže odraziť na mnohých vážnych problémov.

Zdravá pokožka a doplnky stravy

Ako teda zaistiť zdravú pokožku? Len málokto dokáže v dnešnej dobe pravidelne prijímať všetky potrebné vitamíny a minerály z čerstvej stravy. Nehovoriac o tom, že pokožka pre svoje správne fungovanie potrebuje celú radu rôznych prvkov, ktorých príjem si človek odsleduje len ťažko. Práve tu prichádzajú na rad doplnky stravy, ako napríklad Kiniril.

Ten obsahuje až 33 účinných zložiek v každej jednej tablete, ktoré prispievajú k udržaniu vitálnej kože. No nielen to. Tablety Kiniril prispejú aj k udržaniu dlhodobo zdravých vlasov a nechtov. Tak neváhajte a vyskúšajte si ich účinok na vlastnej koži. A to doslova!