Úvod Zaujímavosti Základná výbava domáceho majstra: Vyskúšajte Wolfcraft

Základná výbava domáceho majstra: Vyskúšajte Wolfcraft

233
0
ZDIEĽAŤ
Základná výbava domáceho majstra: Vyskúšajte Wolfcraft
Základná výbava domáceho majstra: Vyskúšajte Wolfcraft

V každej domácnosti sa občas vyskytne problém, ktorý je treba riešiť za pomoci súpravy náradia. Ak chcete byť pripravení, mali by ste vedieť, čo patrí do príslušnej výbavy nástrojov. Produkty spoločnosti Wolfcraft ponúkajú viac než 3000 produktov, spomedzi ktorých nájdete účelné náradie do svojej domácnosti – čo by nemalo chýbať v tej vašej?

Náradie do domácnosti: Na čo by ste nemali zabudnúť?

Žiadna taška domáceho majstra nie je kompletná bez kvalitného kladiva. Tento nástroj patrí medzi základné náradie na všeobecné použitie. Wolfcraft poskytuje spotrebiteľom kladivá vyrobené z rôzneho materiálu, disponujúceho odolnosťou a spoľahlivosťou. Pevný, cenovo dostupný meter je vyžadovaný skoro pri každej práci a preto by ste sa mali uistiť, že ste si zaobstarali solídnu verziu s dostatočne dlhými rozmermi.

A čo úžitkový nôž? Nájdite univerzálny produkt na rezanie, značenie, alebo bodovanie. Často vyhľadávanými sa stali robustné nože Wolfcraft s ľahkým krytom z hliníkového materiálu. Dobre sa uchopuje a vďaka mechanizmu blokovania čepele sa nemusíte obávať rizika zranenia. Opoužívaná čepeľ sa dá vymeniť za novú pomerne jednoduchým spôsobom. Aké ďalšie náradie patrí do výbavy majstra?

  • Kliešte
  • Vrtáky
  • Kľúče a ich súpravy
  • Brúsne materiály
  • Rukavice a iné ochranné prostriedky
  • Taška/kufrík na náradie
  • Lepiace a teplovzdušné pištole
  • Univerzálne lepidlo a doplnky

Wolfcraft: Rôzne typy skrutkovačov

V sortimente značky Wolfcraft sa dostanete k viacerým druhom skrutkovačov. Model s vodorovnou drážkou je najbežnejší typ, vhodný pre domáce práce, zahŕňajúce skladanie nábytku, jeho výrobu, či iné technické úlohy. Nie sú náročné na používanie a preto nepotrebujete žiadne špeciálne školenia na ich používanie.

Keďže nie sú elektrické ale ručné, nemusíte v nich meniť batériu, napájať ich do elektriny, čo vo výsledku zaručí energetickú úspornosť. Ďalším typom na zozname je skrutkovač v tvare „X“ – akási pokročilá forma prvého modelu. Všestranný nástroj má široké využitie. Dobre padne do ruky a pre odolnú vlastnosť naň môžete vyvinúť veľkú silu bez toho, aby sa poškodil.

Medzi mierne odlišnú kategóriu patrí elektrický skrutkovač. Zdroj energie je buď batéria, alebo zabudované napájanie do elektrickej siete. Nájdete ich v špecifických tvaroch, veľkostiach, s rôznym rozsahom výkonu. Máte záujem o tieto, alebo ďalšie vysokokvalitné elektrické komponenty? Navštívte tme.sk, kde si môžete vybrať z viac ako 500 000 dostupných produktov.