Úvod Zdravie a rodina Ako eliminovať pôsobenie elektrosmogu a 5G v prostredí?   

Ako eliminovať pôsobenie elektrosmogu a 5G v prostredí?   

1374
0
ZDIEĽAŤ

Je prirodzené, že človek sa chce doma aj na pracovisku cítiť príjemne. Harmonické prostredie podporuje medziľudské vzťahy, dobrú náladu, koncentráciu a úspech. Ako to však dosiahnuť? Máme pre vás skvelý tip, ktorý stojí za povšimnutie.

Viete čo všetko dokáže ovplyvniť elektromagnetický smog, ktorý sa uvoľňuje do prostredia pri používaní mobilných telefónov, bezdrôtového internetu, počítačov, televízorov, z domácich elektrospotrebičov, radarov, satelitov a z mnohých ďalších zariadení? Moderné technické vymoženosti nám síce uľahčujú život, no zároveň nás zahlcujú elektromagnetickým smogom, ktorý ľudskému zdraviu určite neprospieva. Pre lepšiu predstavu si pozrite video o účinkoch elektrosmogu.

Fenomén modernej doby 5G

Aktuálne sa oficiálne testuje technológia 5G, ktorej hlavnou úlohou je významné, približne desaťnásobné, zvýšenie prenosovej rýchlosti. To umožní prevádzku najmodernejších komunikačných technológií, robotov či autonómnych vozidiel. S touto technológiou sa zároveň zvýši nielen rýchlosť, ale aj intenzita elektromagnetického žiarenia a množstvo elektromagnetického smogu. Je známe, že jedným z najnebezpečnejších dôsledkov elektromagnetického smogu je nadmerná tvorba voľných radikálov v ľudskom tele. Voľné radikály sú molekuly, ktoré škodia všetkým živým organizmom, pretože sa vyznačujú vysokou reaktivitou. Majú snahu vytrhnúť elektróny z atómov na ochranných membránach buniek, aby tým sami seba stabilizovali.

Žiarenie je nebezpečné najmä v noci

Najdôležitejšou úlohou organizmu v noci je regenerácia, detoxikácia a  produkcia hormónov, no miesto toho sa telo musí brániť voľným radikálom, ktorých účinok je síce pomalý, ale spôsobuje masívne oxidačné poškodenia v tele. Regenerácia a ďalšie dôležité procesy v organizme sú preto výrazne spomalené. Následkom elektromagnetického žiarenia sú problémy so spánkom, nedostatok hormónov, oslabenie imunitného systému, únava, ADHD a hyperaktivita detí, tiež predčasná menopauza, andropauza, syndróm vyhorenia, až po chronické degeneratívne ochorenia.

Ako sa chrániť pred elektrosmogom?  

Ivan Rybjanský zostrojil prístroj Somavedic. Čo je Somavedic a ako funguje?

Názov prístroja Somavedic sa skladá zo slov „soma“ – telo a „vedic“ – indické učenie. Somavedic sa začal vyrábať na základe skúseností v čínskej a ajurvédskej medicíne, ako aj na základe vedeckých poznatkov z oblasti frekvenčnej terapie, má päť nezávisle vedecky overených certifikácií. Je postavený na princípe riadeného uvoľňovania energie z polodrahokamov, drahokamov a vzácnych kovov. Prístroj neutralizuje škodlivé pôsobenie elektrosmogu a geopatogénnych zón na ľudské telo.

Čo možno od prístroja očakávať?

Elektromagnetické žiarenie je v priestore prítomné stále, Somavedic prostredníctvom frekvencií toto negatívne žiarenie eliminuje na bunkovej úrovni. Tak prichádza k odľahčeniu imunitného systému, ktorý potom môže pracovať omnoho efektívnejšie. Somavedic má aj mierne detoxikačné účinky. Telo sa začne zbavovať energetických blokov. Celkovo sú však účinky jemné, postupné a pozitívne. Prístroj harmonizuje prostredie a telo. Relatívne zdraví ľudia sa zvyčajne cítia oveľa lepšie a chorým umožňuje znovu získať silu, aby sa mohli ľahšie vyliečiť. Pokiaľ chcete zažiť aj vy priaznivé efekty prístroja Somavedic, neváhajte! Podrobné informácie získate na webovej stránke www.somavedic.sk a na infolinke +421 903 425 148. Nech sa páči, zavolajte, na všetky otázky dostanete kvalifikované odpovede od odborníkov. Na stránke si môžete pozrieť aj video o potvrdení funkčnosti prístroja Somavedic testom voľných radikálov, záporné ionty, 5G sieť a ďalšie aktuálne informácie.

Stop negatívnym vplyvom  

Somavedic znižuje v priestore nielen množstvo voľných radikálov, ale aj vírusy, baktérie, parazity, plesne a tiež zmierňuje negatívne vplyvy geopatogénnych zón. Odstraňuje prekážky, ktoré bránia telu, aby sa mohlo samo uzdravovať. Prístroj Somavedic harmonizuje nielen ľudské telo a priestor, ale aj vodu.