Úvod Rodina a škola Detský tábor – áno alebo nie?

Detský tábor – áno alebo nie?

1858
0
ZDIEĽAŤ

Aj vy premýšľate nad tým, či tento rok „pošlete“ vaše ratolesti do detského tábora? Chceli by ste si vy ako rodičia aspoň na pár dní oddýchnuť a zároveň dopriať deťom nezabudnuteľné zážitky uprostred prírody? Tak neváhajte a objednajte tábor, prípadne školu v prírode ešte dnes!

Vyberte vhodný tábor pre vaše dieťa

Detské tábory sú pobyty pre detičky, ktoré sa väčšinou odohrávajú v lese, prípadne blízko rieky. V rámci pobytu sú pre deti prichystané rôzne športové aktivity, dokonca sa učia základy varenia či prácu s drevom. Je samozrejme na vás ako rodičoch, či dáte prednosť tradičnému detskému táboru uprostred horskej prírody alebo zvolíte tábor pri mori, prípadne pre mladých záchranárov, ktorí by sa chceli naučiť niečo viac práve o tomto povolaní. Už dávno neplatí, že detské tábory sú len akousi stratou času! Práve tu môžu vaše deťúrence v sprievode skúsených lektorov a animátorov zažiť neopakovateľnú zábavu, spoznať množstvo rovesníkov z celého Slovenska aj zahraničia a zároveň zistiť, že počas leta sa dá čas stráviť aj inak, ako len sedením za počítačom.

Aj škola v prírode má svoje čaro!

Spomínate si ešte na školu v prírode? Mnohým z nás sa tam veľa krát ani len nechcelo, no väčšinou sme až na konci pobytu zistili, že išlo vôbec o jeden z najlepších týždňov, aký sme mohli zažiť, však? Podobne ako v prípade detských táborov, tak i školy v prírode sú skvelým útočiskom pre školou povinné deti, ktoré chcú otužiť vzťahy so svojimi spolužiakmi a koniec koncov sa zabaviť tak, ako sa patrí! Neváhajte a vyberte spolu s vyučujúcim a CK Slniečko vhodnú lokalitu, ktorá poskytuje množstvo príležitostí na relaxovanie – či už formou bazéna, multifunkčného ihriska alebo obrovského poľa. Fantázií sa medze nekladú, tak prečo nedopriať deťom to najlepšie, čo slovenské hory a tajuplná príroda ponúkajú?