Úvod Zaujímavosti Estetická klinika vám vráti stratené sebavedomie

Estetická klinika vám vráti stratené sebavedomie

611
0
ZDIEĽAŤ
Estetická klinika

Estetická medicína dnes dokáže zázraky aj bez toho, aby sme museli ísť takzvane pod nôž. Vie nás zbaviť objavujúcich sa prejavov starnutia, ale tiež znakov únavy.

Skrášliť, omladiť, aj liečiť bolesť – to sú tri piliere, na ktorých stavia estetická klinika FRAIS. Tá ponúka služby v oblasti estetickej medicíny, laserovej medicíny, ambulantnej liečby bolesti, plastickej chirurgie, medicinálnej pedikúry a manikúry, anestéziológie, modelovania tela, dermatológie, gynekológie aj operácie chrbtice. Estetická klinika už nie je dávno iba miestom, kam si chodíme pre menší nos a väčšie prsia. Stále ide o miesto, ktoré nám vracia sebavedomie, ale nájdeme tu aj špecialistov, ktorí nás dokážu zbaviť chronickej či akútnej bolesti.

Kvôli mnohým zákrokom však vôbec nemusíme takzvane pod nôž

Predovšetkým omladzujúce a anti-aging zákroky sú často riešené ako neinvazívne či mini invazívne, realizujú sa ambulantne s minimálnou dobou rekonvalescencie. Používajú sa rôzne metódy, často laserové technológie, ale taktiež sa implementujú rôzne výplne či nite.

Ani veľmi účinné metódy s viditeľným a dlhodobým efektom nemusia byť invazívne

Zatiaľ čo domáca kozmetika obvykle iba sľubuje vyhladenie vrások napríklad vďaka kyseline hyalurónovej, v estetickej klinike FRAIS ponúkajú zákroky, ktoré vrásky skutočne vyhladia. Aj vďaka zmienenej kyseline za pomoci jej aplikácie pomocou mikroihličiek. Na vrásky, povisnuté kontúry a ďalšie známky starnutia však platia aj ďalšie metódy: niťový lifting Mezonite, aplikácia botuloxínu, mezoterapia, aplikácia krvnej plazmy, použitie frakčného laseru (resurfacing) a mnoho ďalších účinných procedúr.

Vo FRAIS sa o vás postarajú špecialisti, ktorí nielenže dokonalo ovládajú jednotlivé metódy, ale vedia vám odporučiť tú, ktorá bude pre vás mať najväčší efekt. Príďte si do inštitútu zdravia a krásy FRAIS pre krásu aj pre zdravie.