Úvod Zaujímavosti Hľadáte multifunkčný kočiar? Kúpte detský cyklovozík

Hľadáte multifunkčný kočiar? Kúpte detský cyklovozík

82
0
ZDIEĽAŤ
Hľadáte multifunkčný kočiar? Kúpte detský cyklovozík

S malými deťmi je život niekedy mierne komplikovaný, ale chce to len trochu dôvtipu, aby ste si mohli vychutnávať každú sekundu. Pre niektorých nastávajúcich rodičov je nočnou morou predstava, že sa budú musieť vzdať športovania. Nemusia sa obávať. Vďaka multifunkčnému kočiaru v podobe cyklovozíka sa dá venovať rôznym druhom športu.

Športový kočiar dobre poslúži, ale…

Ak sa vám zdá cena detského cyklovozíka vysoká, pravdepodobne kúpite len športový kočiar. Športové kočiare sú skvelé, ale nedá sa s nimi bicyklovať. V prípade, že uprednostňujete ľahšie túry alebo beh, dobre vám poslúži športový kočiar.

So športovým kočiarom veľa parády nenarobíte ani v zime. V snehu sa s ním jazdí zle a využijete ho jedine na odhrnutých cestách. Naopak pri cestovaní je športový kočiar dostačujúci. Ľahko sa skladá a do lietadla je ideálny.

Detské cyklovozíky ako 4 v jednom

Radi športujete aj v zime? Cyklistika je u vás športom číslo jedna a šport si chcete užiť aj na dovolenke? Kúpte detský cyklovozík. Detské cyklovozíky sú pomôckou, ktorá v sebe spája 4 v jednom. Multifunkčnosť je daná skvelými vlastnosťami vozíka a možnosťami kúpy doplnkového príslušenstva. Na čo všetko dokážete cyklovozíky využiť?

Cyklovozík ako bežný kočiar

Cyklovozík sa dá použiť ako klasický kočiar. Oceníte ho počas dovoleniek, kde sa chcete venovať športovým aktivitám. Niektoré modely majú len dve kolesá, takže ak chcete vozík využívať ako kočiar, kúpte si model s tromi kolesami. Avšak aj k dvojkolesovému sa dá dokúpiť doplnkové koleso.

Cyklovozík za bicykel

Modely cyklovozíkov s dvomi kolesami sú primárne určené ako vozík za bicykle. Primontujú sa k zadnému kolesu bicykla. Keď si vyberiete odpružený detský cyklovozík, smiete jazdiť po akomkoľvek teréne. Obavy z prevrhnutia vozíka sú zbytočné. Je skonštruovaný tak, aby sa neprevrátil za žiadnych okolností.

Cyklovozík na behanie

S vozíkom je možné behať vďaka setu, ktorý sa pripevní na pás. Tento systém je pre bežca veľmi pohodlný. Dieťa vo vozíku vydrží aj hodiny vďaka komfortnému polosedu a priehľadným bočným stranám vozíka.

Cyklovozík na bežkovanie

Okrem setu na behanie alebo korčuľovanie sú dostupné špeciálne lyže. Z cyklovozíka odmontujte kolieska a nahradíte ich lyžami. S takto zmeneným vozíkom sa dá venovať bežkovaniu.