Úvod Zaujímavosti Jedinečné hračky UglyDolls vo vajíčku Kinder Joy!

Jedinečné hračky UglyDolls vo vajíčku Kinder Joy!

609
0
ZDIEĽAŤ

Aj keď sú postavičky UglyDolls na pohľad nezvyčajné, v skutočnosti sú naozaj krásne – iba prvý dojem to neodhalí! Presvedčte sa o tom sami a spoznajte mestečko Uglyville a jeho veselých obyvateľov. S hrdinami filmu UglyDolls sa môžete zoznámiť v novej edícii Kinder Joy a na lahodnom mliečnom a kakaovom kréme si navyše po novom pochutnáte pomocou recyklovateľnej papierovej lyžičky.

Krivozubá Moxy, ušatý OX alebo jednooký modrý pes Ugly Dog sa vo filme musia vyrovnať s obyvateľmi mestečka Perfection, ktorí si myslia, že len dokonalé hračky majú nárok na šťastie. S kamarátskymi postavičkami UglyDolls si pritom každý užije skvelú zábavu, a zároveň si uvedomí, že nikto nemusí byť perfektný, pretože zo všetkého najdôležitejšie je to, kto v skutočnosti ste.

Spolu s postavičkami nájdete vo vajíčku aj praktické hračky, ako zápisníček, kryt na hodinky alebo držiak na slúchadlá. Novinkou vnútri Kinder Joy je lyžička, ktorá je odteraz z recyklovateľného, vysoko kvalitného papiera, ktorý pochádza od udržateľného a certifikovaného dodávateľa. Nová papierová lyžička je teraz postupne zavádzaná vo všetkých krajinách EÚ, celosvetovo od roku 2022. Táto zmena prinesie zníženie uhlíkovej stopy približne o 45% v porovnaní s doterajšou lyžičkou a zníženie spotreby plastu o viac ako 1500 ton ročne.

Edícia Kinder Joy s hračkami UglyDolls bude v predaji od 1. 1. do 31. 3. 2021 a bude podporená v mieste predaja aj komunikáciou na sociálnych sieťach.