Úvod domácnosť a bývanie Kuchynský robot vám pomôže pri všetkom. Pozrite sa ako jednoducho si môžete...

Kuchynský robot vám pomôže pri všetkom. Pozrite sa ako jednoducho si môžete pripraviť domáce cestoviny.

265
0
ZDIEĽAŤ
Kuchynský robot vám pomôže pri všetkom.

Máte pocit, že je pre vás kuchynský robot zbytočný? S týmto spotrebičom dokážete veľa. Domáce cestoviny, ktoré s ním dokážete urobiť, sa žiadnym nevyrovnajú.

Zvažovali ste kúpu kuchynského robota, no odhovorila vás myšlienka, že vy až tak často nepečiete? Kuchynský robot totižto už dávno nie je len pre tých, pre korých je pečenie koláčov a zákuskov vášeň. Je naozaj pre každého. Či už varíte len sporadicky alebo čas strávený v kuchyni je pre vás oddychom a radi vymýšľate neustále nové recepty, tak či onak verte nám, že kuchynské roboty vám vedia uľahčiť kopec práce.

A okrem toho vďaka precíznej práci robota aj bežné recepty premeníte na dokonalosť. Napríklad také obyčajné cestoviny, už nikdy nebudú obyčajné. Pýtate sa prečo? Kvalitné kuchynské spotrebiče značky Kenwood, medzi ktoré patrí aj kuchynský robot, dokážete nadstavcom premeniť aj na výrobník domácich cestovín.

A pokiaľ ste už ochutnali pravé domáce cestoviny, určite viete, že chuť je nezameniteľná a nenahraditeľná. V prípade, že ste domáce cestoviny ešte neskúšali, po ochutnaní už nebudete chcieť iné. A vďaka kuchynskému robotu Kenwood a ich špeciálnemu nadstavcu ani príprava nie je zložitá.

Ako na prípravu domácich cestovín?

O tom, že kuchynské roboty sú multifunkčné spotrebiče vás presvedčia ich vlastnosti. Napríklad kuchynské roboty Kenwood dokážete premeniť vďaka nadstavcom na čokoľvek. Z obyčajného robota máte odšťavovač, mlynček na mäso, sekáč na bylinky, zmrzlinovač či výrobník domácich cestovín.

Práve vďaka výrobníku na domáce cestoviny sa zmení váš život na nepoznanie. Pomocou výrobníka si totižto hravo zvládnete pripraviť domáce cestoviny. Celý proces je takmer bez starostí. Jediné čo potrebujete je nachystať si všetky suroviny.

Na domáce cestoviny nepotrebujete toho veľa. Prichystajte si soľ, vajcia, hladkú múku a olivový olej. Všetky suroviny v správnom pomere pridajte do kuchynského robota, ten vám pripraví bez vašej veľkej námahy ideálne cesto. Vzhľadom na výkon a kvalitu spotrebiču máte cesto hotové za pár minút a môžete si byť istí, že všetky suroviny sú rovnomerne rozmiešané.

Potom ako máte cesto pripravené, nechajte ho aspoň tridsať minút odstáť. Medzi časom si môžete pripraviť nadstavec na kuchynský robot a pripraviť formičky. Výhodou nadstavca na domáce cestoviny je, že ho môžete použiť aj pri výrobe domácich sušienok a keksíkov.

Vychladnuté cesto jednoducho postupne vkládate do nadstavca na ploché cestoviny. Ten vám vytvorí ploché pláty, ktoré ďalej vkladáte do rezačky na cestoviny. Tá vám bez veľkej námahy pripraví cestoviny požadovaného tvaru. Ako sme už spomínali tvar cestovín je ľubovoľný, môžete si pripraviť špagety, lasagne alebo fettucine, všetko záleží od toho, akú formičku si vyberiete.

Hotové cestoviny už len uvaríte v slanej vode a podávate s vašou obľúbenou prílohou. Pravé domáce cestoviny chutia ako z talianskej reštaurácie, to znamená, že aj obyčajná omáčka z pesta alebo známe cestoviny aglio olio zrazu naberú iný rozmer. Pokiaľ by ste sa rozhodli experimentovať aj pri omáčkach, stále môžete využiť váš kuchynský robot, ktorý pre vás dokáže vyšľahať omáčky do úplnej jemnosti.

Naviac domáce cestoviny vyrobené pomocou kuchynského robota Kenwood majú ešte jednu obrovskú výhodu. Kuchynský robot aj nadstavce sú vyrobené z nerezového materiálu, ktorý je veľmi jednoduchý na údržbu. Množstvo z použitých častí spotrebiča dokážete umyť v umývačke riadu. A ešte k tomu nadstavce môžete od múky vyčistiť pribaleným kartáčkom, nemusíte ich umývať po každom použití.