Úvod Zaujímavosti Lepiace pásky a personalizované obaly 

Lepiace pásky a personalizované obaly 

27
0
ZDIEĽAŤ
Lepiace pásky a personalizované obaly 
Lepiace pásky a personalizované obaly 

Svet sa neustále vyvíja a konkurencia rastie. Pre podniky je kľúčové nájsť spôsob, ako vyniknúť, urobiť dojem na zákazníka a pozdvihnúť svoju značku aj prostredníctvom obalu. Jednou z možností je používanie kvalitných lepiacich pások a obalových materiálov. 

Lepiace pásky majú nekonečné možnosti použitia, ako napríklad maskovanie, balenie, ochrana povrchu, farebné značenie, spevňovanie či zakrývanie. 

Obalové materiály sú takisto užitočnými nástrojmi, ako pozitívne ovplyvniť mienku zákazníka, vytvoriť nezabudnuteľný zážitok z otvárania balíka, a tým ho motivovať k lojálnosti vašej značky a ďalšej kúpe. 

Lepiaca páska ako všestranný pomocník 

Lepiaca páska zalepí všetko, stačí si správne vybrať. Na trhu nájdete lepiace pásky rozdelené do viacerých kategórií podľa účelu použitia. Klasikou v tomto smere sú baliace lepiace pásky. Baliace pásky s potlačou či logom z polypropylénu pomôžu zlepšiť imidž vašej značky a sú dostupné v rôznych farbách. 

Záleží vám na životnom prostredí a chcete tento signál vysielať aj smerom k zákazníkovi?  Využite samolepiace papierové pásky. Zídu sa vám pri balení potravín a prelepovaní poštových zásielok. Sú popisovateľné a potlačiteľné, čiže na nich dobre držia samolepiace etikety. Sú vyrobené z recyklovateľných materiálov, a teda sú šetrnejšie k životnému prostrediu. 

Obal predáva. Prispôsobte tomu obalové materiály 

Obal disponuje viacerými funkciami. Jeho hlavnou úlohou je tovar chrániť, uľahčuje manipuláciu, informuje a aj propaguje, teda je reklamným prostriedkom, ktorý sa snaží presvedčiť zákazníka ku kúpe aj svojím dizajnom.

Medzi obalové materiály, určené pre balenie kartónov a paliet, patria aj stretch fólie. Môžu byť ručné, strojové, granátové alebo antistatické. Opomenúť nemožno praktické viazacie pásky z rôznych materiálov, oceľové pásky, vrecia a vrecká či fixačno-bublinkovú fóliu. Ide o obalový materiál, ktorý je nepostrádateľný v logistickom procese.