Úvod Zaujímavosti Leto praje zmenám! Aké farby na vlasy sú in?

Leto praje zmenám! Aké farby na vlasy sú in?

17
0
ZDIEĽAŤ
Leto praje zmenám! Aké farby na vlasy sú in?
Leto praje zmenám! Aké farby na vlasy sú in?

Letné obdobie je časom pre zmenu a pocity slobody. Slnečné lúče, dlhšie dni a uvoľnená atmosféra často inšpirujú k experimentovaniu a novým začiatkom. Či už ide o náš šatník, životný štýl, alebo vzhľad, zmena je vždy dobrá. Jednou z najobľúbenejších zmien, ktorú zvolia hlavne ženy, je zmena farby vlasov. Aké farby na vlasy sú toto leto najviac in?

Blond farby na vlasy

Blond vlasy sú nesmrteľnou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Tento rok sa však do popredia dostáva žiarivá, platinová blond. Platinová blond farba na vlasy je ako stvorená pre leto, keďže dokonale ladí s opálenou pokožkou a dodáva osviežujúci vzhľad. Platinová blond vyžaduje dôkladnú starostlivosť a pravidelnú údržbu, aby si zachovala svoju intenzitu a žiarivosť.

Pre ženy, ktoré túžia po teplejších tónoch, sú medová a karamelová blond ideálnou voľbou. Tieto odtiene dodávajú vlasom jemnosť a prirodzený vzhľad, pričom sú menej náročné na údržbu než platinová blond.

Dramatické pastelové farby

Leto je ideálne nielen na zmenu, ale tiež na experimentovanie. Čo tak vyskúšať pastelové farby na vlasy? Odtiene ako ružová, levanduľová, mätová alebo broskyňová sú tento rok veľmi populárne. Pastelové farby dodávajú vlasom hravosť a originalitu, pričom sú dostatočne jemné na to, aby neboli príliš extravagantné. Ak si na takúto zmenu netrúfate, namiesto farby použite len farebný sprej. Drogéria je plná sprejov, ktoré sa dajú po použití vymyť.

Ohnivo červená farba na vlasy

Pre tie z vás, ktoré túžite po výraznej zmene, je sýta červená farba tou pravou voľbou. Červené vlasy sú dramatické, odvážne a priťahujú pozornosť. Tento odtieň je ideálny pre leto, keďže sa krásne vyníma na slnečnom svetle.

Slnkom zosvetlené pramene a ombré

Jedným z najprirodzenejších letných trendov sú slnkom zosvetlené pramene, známe aj ako balayage. Táto technika farbenia vytvára dojem, že vaše vlasy boli prirodzene zosvetlené. Balayage je nenáročná na údržbu a vyzerá skvele na všetkých typoch vlasov.

Veľmi populárne sú tiež ombré vlasy. Tento rok sa do popredia dostáva jemné ombré, kedy je prechod medzi odtieňmi veľmi plynulý a prirodzený. Ombré štýl dodá vlasom zaujímavý vzhľad bez toho, aby ste sa museli rozhodovať pre úplne novú farbu. Ombré vyzerá skvele na dlhších vlasoch, dodáva im šmrnc a dynamiku.

Tip na záver: Nezabúdajte, že bez ohľadu na to, pre akú farbu sa rozhodnete, je dôležité dbať na správnu starostlivosť o vlasy. Farbené vlasy potrebujú extra hydratáciu a ochranu pred slnkom. Používajte šampóny a kondicionéry určené pre farbené vlasy a pravidelne používajte ochranné prípravky proti UV žiareniu.

 

 

https://www.shutterstock.com/image-photo/beautiful-young-girl-posing-sensual-nature-616431386

 

Meta:

Farby na vlasy na leto. Akú farbu na vlasy zvoliť na leto. Zmena účesu a farby vlasov.