Úvod Zaujímavosti Módne jarné bundy 2023

Módne jarné bundy 2023

73
0
ZDIEĽAŤ
Módne jarné bundy 2023

Zmena ročných období je skvelý čas na obnovenie vášho vzhľadu a štýlu. S jarou prichádza obdobie, kedy vtáky celý deň spievajú, všetko začína kvitnúť, dni sú dlhšie, počasie je teplejšie, ale je to tiež obdobie, kedy často nevieme odhadnúť, ako sa máme obliecť. Preto sa v tomto článku pozrieme na to, ako si vybrať módnu jarnú bundu.

Čo všetko by mala mať každá jarná bunda?

Jarné bundy by mali byť vyrobené z ľahkých materiálov, ktoré môžu poskytnúť teplo bez toho, aby spôsobovali prehrievanie. Tiež by mali byť všestranné a vhodné na rôzne aktivity a príležitosti. Vaša bunda na jar by mala mať vrecká na nosenie základných vecí, ako sú kľúče, telefón a peňaženka. A v neposlednom rade by mala jarná bunda byť štýlová a dopĺňať váš osobný štýl.

Dámske jarné bundy

Dlhé jarné bundy – Dlhá bunda vás udrží v teple a pomáha opticky korigovať vašu postavu. Rovný strih pretiahne siluetu a pás je zvýraznený opaskom. Najuniverzálnejšia je dĺžka do polovice stehien. Je vhodná pre každú postavu.

Parky – Ľahká parka je tiež dôstojným zástupcom dlhých jarných búnd. Pohodlný model s vreckami a kapucňou doplní každý look. Môžete ju nosiť k športovým nohaviciam alebo biznis obleku – vo všetkých prípadoch bude parka vyzerať vhodne.

Crop-top bundy – Vrchný odev s dĺžkou do pása alebo o niečo nižšou vždy lichotí štíhlej siluete a dobre sa hodí k oblečeniu nad pás. Crop-top bundy môžete nosiť s úzkymi džínsami a lodičkami.

Mestské kabáty – Tento typ jarnej bundy je vyrobený z tenkého materiálu, vďaka čomu je kabát ľahký a priedušný.

Pánske jarné bundy

Membránové bundy – Pokročilejšou verziou vetrovky je membránová bunda. Je plne vetru vzdorná a schopná odolať silnému dažďu a moderná kvalitná membrána zároveň dobre dýcha, takže vám zvnútra nepremokne.

Softshellové bundy – Softshellové bundy sú už dlho neuveriteľne obľúbené na celom svete, a to nielen u tých, ktorí uprednostňujú outdoorové aktivity v zime, ale aj u tých, ktorí oceňujú pohodlie s vynikajúcim výkonom v nepriaznivom počasí. Softshell je mäkký, ľahký materiál, ktorý vás dokonale zahreje v každom ročnom období a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť a chráni vás pred dažďom a vetrom.