Úvod Zaujímavosti Muži si obuli tenisky a hneď tak ich nevyzujú

Muži si obuli tenisky a hneď tak ich nevyzujú

191
0
ZDIEĽAŤ
Muži si obuli tenisky a hneď tak ich nevyzujú
Muži si obuli tenisky a hneď tak ich nevyzujú

Aj mužské nohy vedia svoje o utrpení v nevhodných topánkach. Elegantné topánky do práce, lakovky na ples – to všetko sa dokázalo podpísať na nejednej pánskej nohe. Svet sa však čo sa týka obúvania radikálne zmenil a pánske tenisky sa vydali zo športovísk dobiť svet.

Tenisky už nielen na šport

Tenisky už dávno nepatria iba do telocvične a na vonkajšie športovisko. Táto pôvodne čistokrvná športová obuv sa dnes vidí aj v outfitoch skôr skutočne nevídaných. Trebárs k obleku, a to dokonca k tomu svadobnému. Stále je to síce prejav extravagancie, ale tiež slobody a našej túžby žiť v prvom rade zdravo a slobodne. A čo na tom, že ako prvé slobodu poskytneme našim chodidlám?

Noste tenisky

Chlapci, mladí muži, otcovia aj dedovia – noste tenisky. Omladzujú, dávajú štýl, prospievajú nášmu zdraviu. Nemusíte zostávať len u bielych. Pánske tenisky sa smelo obliekli do pestrých farieb. Neboja sa pastelov, dokonca ani ružovej či červenej. Často sú práve ony tým extravagantným prvkom, ktorý z obyčajného outfitu s džínsami a tričkom urobí super fashion outfit. Módne sneakersky sa hodia na každý deň.

Tenisky so špecializáciou

Športujete? V športe samozrejme tenisky ako športová obuv zostávajú a voliť si ich máme možnosť skutočne špeciálne ku každému športu a štýlu nášho športovania. Typickým príkladom sú bežecké tenisky. Iné sa hodia na spevnený povrch, iné do terénu. Výrobcovia to vedia a pre každý športový účel nám ponúkajú nejakú tú špecialitu. Naviac ani športovým teniskám nechýba štýl, takže si ich zamilujeme aj po dizajnovej stránke. Dávajú štýl aj športu samotnému. Viete si bez štýlových tenisiek predstaviť trebárs jazdu na skateboarde? Ale ani moderný basketbal by už bez cool tenisiek nebol tým čo dnes je. Aj šport musí byť štýlový.

Kam pre pánske tenisky?

Hľadáte nové módne tenisky pre tohtoročnú jar či svoje športové a voľnočasové aktivity? E-shop Board Paradise sa postará o mužov všetkých vekových kategórií aj štýlov. Kúpite tu obľúbené plátenky, módne sneakersky, členkové tenisky, zimné aj letné, ale aj evergreeny medzi teniskami,akými sú napríklad Air Max od Nike.