Úvod Zaujímavosti Na dovolenku alebo predĺžený víkend do Tatier? Jednoznačne áno!

Na dovolenku alebo predĺžený víkend do Tatier? Jednoznačne áno!

1425
0
ZDIEĽAŤ

Začali ste už plánovať letnú dovolenku? A čo tak vyraziť si najbližší víkend do Nízkych Tatier, kde sa môžete na plno vyblázniť a odreagovať sa spoločne s vašou rodinou či blízkymi? Stredisko Jasná je turisticko-športové centrum v chránenom území NAPANT, situované po oboch stranách Chopku. Nezáleží na tom, či ste milovníkom celodenných túr, bicyklovania s rodinou, poriadnej lyžovačky alebo radšej uprednostňujete relax vo vírivke či pri dobrej masáži, na svoje si tu príde naozaj každý!

Načerpajte potrebnú energiu v čarokrásnej tatranskej prírode

Ak vás lákajú rôzne turistické trasy a chceli by ste spoznať krásu tatranských hlbín, môžete sa vybrať buď pešo alebo pokojne aj na bicykli. Tatranská príroda, ako už veľmi dobre viete, je ideálnym miestom na načerpanie novej energie na čerstvom vzduchu, ktorý má priaznivý vplyv na činnosť mozgu, dýchacie ústrojenstvo a v konečnom dôsledku aj posilnenie fyzickej kondície. Ak hľadáte pokojnejšiu prechádzku, Demänovská dolina je presne to, čo potrebujete. Minimálne stúpanie, takmer žiadna fyzická námaha a tichučké okolie obce vás prinúti zastaviť sa, zhlboka sa nadýchnuť a užívať si prítomnosť daného okamihu, ktorý je jednoducho neopísateľný! Navštíviť môžete aj národnú prírodnú pamiatku – Demänovskú jaskyňu slobody, ktorá je slovenskou dominantou! Rozličné farby, podzemný tok Demänovky, čarokrásne jazierka i okolitá príroda vás presvedčia, že neexistuje dokonalejšie miesto na oddych, ako sú Tatry.

O dokonalý kulinársky zážitok sa postará šéfkuchár Ján Staroň

Výbornú správu máme taktiež pre všetkých gurmánov, ktorí vedia, že zážitok z dobrého jedla je na nezaplatenie! Šéfkuchár Ján Staroň, ktorý pôsobí v oblasti gastronómie už niekoľko rokov, pripraví pre vás chutný hovädzí steak, tradičné slovenské halušky s bryndzou alebo čokoládový koláč s citrónovo-bazovou penou a čerstvým ovocím, ktorý nabudí vaše chuťové bunky. Gurmánske zážitky sú určené jednoducho pre všetkých tých, ktorí radi objavujú nové chute v kombinácií s lahodným portským vínom, ktoré je akousi „čerešničkou na torte“. Nikto z nás by predsa neodolal lákavému obedu či niekoľko chodovej večeri, ktorú pripravia nielen špičkoví šéfkuchári, ale o dokonalý zážitok sa postarajú tiež profesionálni čašníci, ktorí sa budú snažiť splniť požiadavku každého zákazníka.

Benefity pre rodiny s deťmi

Rodinné pobyty v Hoteli Grand zaručujú dokonalé podmienky pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašimi ratolesťami, ktoré sa s istotou u nás nebudú nudiť! Rodičia si môžu oddýchnuť, keďže o ich detičky bude postarané v detskom kútiku, kde sa im budú po celý čas venovať skúsení animátori. Množstvo skvelých hračiek, spoznávanie okolitej prírody či dokonca možnosť postarať sa o štvornohého miláčika! Tieto, ale i mnohé ďalšie aktivity sú dostupné pre rodinky s deťmi, ktoré si chcú na plno vychutnať rodinnú dovolenku v najkrajšom mieste na Slovensku!

 

Obrázky: grandjasna.sk