Úvod Zaujímavosti Najlepšie tipy, ako sa zabaviť na Silvestra a osláviť príchod nového roka

Najlepšie tipy, ako sa zabaviť na Silvestra a osláviť príchod nového roka

94
0
ZDIEĽAŤ
Najlepšie tipy, ako sa zabaviť na Silvestra a osláviť príchod nového roka

Rok 2022 sa pomaly blíži ku koncu, a preto mnohí z nás premýšľajú, ako tento rok zakončiť. Od Silvestrovských osláv máme mnohokrát prehnané očakávania. Možno aj z toho dôvodu sa vám do plánovania nechce, pretože väčšinou končia sklamaním. Najdôležitejšie je však to, aby sme boli s ľuďmi na ktorých nám záleží. V prípade, že by ste sa mali nudiť, máme pre vás niekoľko tipov na aktivity, ktoré spestria váš deň.

Chata

Najobľúbenejší spôsob, ako osláviť Silvester, je dobré jedlo, pitie a zábava v strede lesa na chate. Počas dňa by nemali chýbať prechádzky okolo chaty či Silvestrovský výstup na najbližší dostupný vrch. Ak ste tento rok chatu nestihli vybaviť, vyberte si jeden z tipov kam na výlet do prírody.

Lyžovačka

Zdá sa, že tento rok bude poriadna snehová nádielka. Tráviť Silvester môžete v horách v teplej deke s výhľadom na zasnežené hory. Zabavíte sa pri nočnej sánkovačke či guľovačke. Ak ste vášniví lyžiari, vyberte si také stredisko, ktoré bude mať otvorené aj počas sviatkov.

Spoločenské hry

K poslednému večeru v roku jednoznačne patria spoločenské hry. Viete sa nimi zabaviť celé hodiny a sú vhodné ako pre partiu priateľov, tak aj pre rodiny s deťmi. Existujú hry rôznych žánrov, z ktorých si vyberiete podľa vášho gusta. Pri poháriku šampanského sa zabavíte pri obľúbených hrách Alias, Activity či Spoločenská terapia. Ak trávite Silvester s neposednými deťmi, spoločenské hry sa môžete zahrať aj vonku. Napríklad výlety s deťmi sa dajú spestriť hľadaním pirátskeho pokladu.

Karaoke

Pre niekoho trápny pre iných skvelý zážitok. Ak nemáte zlato v hrdle, nevadí. Hlavné je, vedieť si spraviť srandu zo seba. Veď práve o tom má byť Silvester, kedy nemyslíte na povinnosti a ste sami sebou. Snažte sa vopred vybrať vhodné skladby, ktoré poznajú všetci zúčastnení.

Výlet

Čo keby ste vymysleli výlet na poslednú chvíľu? Spojte privítanie nového roku s poznávaním nových miest. Existuje množstvo tipov, kam na výlet Stredné Slovensko, Západné alebo Východné Slovensko. Ak sa vám cnie za zahraničím, nízko-nákladové letecké spoločnosti ponúkajú letenky za priaznivé ceny a vy tak môžete vidieť, ako svet oslavuje Nový rok.

Nemajte výčitky, ak sa rozhodnete byť doma s knihou alebo televíznym programom. Dôležité je, aby ste sa cítili príjemné, nech už oslavujete akokoľvek.