Úvod Zaujímavosti Pracovné gumáky v roku 2024: funkčné aj štýlové

Pracovné gumáky v roku 2024: funkčné aj štýlové

49
0
ZDIEĽAŤ
Pracovné gumáky v roku 2024: funkčné aj štýlové
Pracovné gumáky v roku 2024: funkčné aj štýlové

Pracovná móda sa vyvíja pomalšie ako klasická fashion móda, no sú svetlé výnimky, ktoré posúvajú trh dopredu. Jednou z takých výnimiek je aj výrobca gumákov Dunlop.

Vyskúšajte 100 ročnú kvalitu z Holandska

Značka Dunlop je pomerne dosť známa, predovšetkým ako výrobca pneumatík. Dunlop sa však venuje gumárenskému priemyslu už viac ako sto rokov a za ten čas sa etabloval vo viacerých segmentoch. Jedným z nich sú aj gumáky, kde patrí medzi najlepších.

Pracovné gumáky Dunlop sú totižto výnimočné, predovšetkým gumáky z prémiového materiálu Purofort. Ten Dunlop vymyslel v 80. rokoch minulého storočia a za ten čas ich ešte nikto neprekonal. Gumáky Dunlop Purofort sú veľmi odolné, ľahké a ponúkajú výborne termoizolačné vlastnosti, kedy dokážu odolať teplotám do -20°C bez akejkoľvek podšívky či zateplenia.

Modely s označením Thermo+ dokážu odolať teplotám až do -50°C vďaka upravenému materiálu a robustnej podošve s vysokým dezénom.

Gumáky do práce aj na voľný čas

Pracovné gumáky evokujú robustnosť, avšak moderné gumáky sú štýlové a pohodlné.

Gumáky môžu byť s bezpečnostnou špičkou alebo bez nej. Gumáky s bezpečnostnou špičkou sú vhodné predovšetkým do ťažkého priemyslu, stavebníctva alebo pre lesníkov a ťažbu dreva. Gumáky bez špičky sú zasa vhodné do poľnohospodárstva, potravinárskeho priemyslu, na chov dobytka či voľnočasové aktivity, napr. pre chalupárov.

Kde kúpiť gumáky Dunlop?

Či už hľadáte odolné pracovné gumáky alebo pohodlné gumáky na celodenné nosenie, z ponuky Dunlop si určite vyberiete.

Výrobca ponúka základné gumáky v priemernej cene 20€, vyššiu triedu s výbornými vlastnosťami aj profesionálnu úroveň, kde sa nachádzajú unikátne modely.

Celú ponuku gumákov Dunlop nájdete u autorizovaného predajcu REPRESENT. Workwear na adrese representworkwear.sk/gumaky-dunlop