Úvod Zaujímavosti Pripravte si domáci jogurt a lahodný nápoj!

Pripravte si domáci jogurt a lahodný nápoj!

1581
0
ZDIEĽAŤ

Ak ste aj vy milovníkom jogurtov, určite oceníte praktického pomocníka v domácnosti, v podobe kvalitného jogurtovača. Predstavuje jednu z ďalších možností, ako si uľahčiť tvrdú drinu v kuchyni, no okrem toho môžete vďaka domácim vyrobeným jogurtom dopomôcť k vášmu zdraviu.

Mňam, domáci jogurt!

Už na úvod treba spomenúť, že práca s jogurtovačom je veľmi jednoduchá a rýchla, čiže vyrobiť si jogurt zvládnu i vaše ratolesti. O výrobe jogurtu sme bližšie písali tu. Výhodou jogurtovačov je predovšetkým to, že jogurty zrejú prirodzeným spôsobom v dózach, ktoré sú uložené v termobrašne so špeciálnou izolačnou vložkou. Nielen, že pôjde o pravý chutný domáci jogurt, ale okrem toho ušetríte finančné prostriedky, ktoré by ste vynaložili na nákup jogurtov z obchodu. Môžete si ich pripraviť podľa svojho gusta – sladké, slané či ľahko pikantné. Predstavivosti sa medze nekladú, takže sa nebojte aj trochu zaexperimentovať. Cena za jogurtovač predstavuje vstupnú investíciu, ktorá sa vám však časom vyplatí. Uznajte sami, že jesť jogurty bez „éčok“ a ostatných pridaných chemickým látok, je na nezaplatenie! Urobte aspoň krôčik k zdravšiemu životnému štýlu a začnite si vyrábať jogurty v pohodlí domova.

420712Milujeme kokteily!

Sú svieže, lahodné, ovocné, zeleninové, nealko, alko … Ani v prípade kokteilov sa fantázií medze nekladú, no aby ste si vyrobili naozaj chutné nápoje, nezabúdajte na výber správneho materiálu vášho šejkeru! Kvalitný šejker by mal byť vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, keďže životnosť takéhoto materiálu je najdlhšia. Nezáleží či ide o šejker na domáce alebo profesionálne použitie, no investovať do kvality sa jednoducho oplatí! Výbornou správou je, že recepty sú ukryté už v balení, takže sa môžete nechať inšpirovať a pripraviť pre celú rodinu nápoj snov!

Eshop Tescoma ponúka nielen kvalitný jogurtovač alebo šejker, ale množstvo skvelých pomocníkov do vašej kuchyne, ktoré oceníte nielen z hľadiska ceny či dizajnu, ale predovšetkým kvôli prvotriednej kvalite!