Úvod Zaujímavosti Aké hračky obľubujú dnešné malé deti?

Aké hračky obľubujú dnešné malé deti?

1542
0
ZDIEĽAŤ

Každé malé dieťa si spomedzi množstva hračiek, ktoré mu rodičia kúpia, nájde tú svoju najobľúbenejšiu, ktorej venuje maximum svojho času a berie si ju všade so sebou. Aké hračky sú obľúbené u slovenských detí? Tieto.

Elektrické motorky

Štýlové elektrické motorky boli vo výbave každého dieťaťa nielen v 90. rokoch, ale aj v nultých. Dnes sa nič podstatného nezmenilo a rodičia tak či tak nakupujú pre svoje deti elektrické motorky. Ak ste rodič, ktoré svoje dieťa berie rád na prechádzky, určite oceníte prítomnosť elektrickej motorky. Veď predsa len menší drobci nezvládnu také vzdialenosti ako vy. A trepať kočiar kilometre od domu nie je niekedy pohodlné najmä kvôli nevhodnému terénu.

Vrtuľníky na diaľkové vládanie 

Každý chlapec odjakživa túžil po vrtuľníku. Len pri pohľade na oblohu objavoval lietadlá a túžil mať jedno doma. Samozrejme, drobcovi veľké lietadlo kúpiť nemôžete ( jedine, že ste milionár), ale malý vrtuľník na diaľkové ovládanie áno. Nájsť v hračkárstve dobrý vrtuľník nie je problém. Dávajte si pozor ale na drobné súčiastky, ktoré by vaša ratolesť mohla prehltnúť. Odporúčame kupovať vrtuľník len deťom starším ako tri roky.

Autá na diaľkové ovládanie

A na záver autá na diaľkové ovládanie. Práve tento typ hračiek neobľubujú len chlapci, ale nájdu sa aj dievčatá, ktoré by chceli mať práve takúto hračku. Pri hre s týmito hračkami buďte maximálne v pozore, aby sa nestalo, že niekomu vbehne pod nohy a spadne. Deti sú veľmi živé a tak isto to platí aj o týchto hračkách. Výhodou však je, že dokážu vaše dieťa zabaviť na dlhšiu dobu. Skúste to. Možno takýto typ hračky zaujme aj vaše dieťa.