Úvod Zdravie a rodina Relax a cvičenie v pohodlí domova

Relax a cvičenie v pohodlí domova

969
0
ZDIEĽAŤ

Dnes už môžete mať doma po ruke všetko. Za relaxom a cvičením nemusíte chodiť do špecializovaných centier. Počiatočná investícia do kvalitných relaxačných a cvičebných strojov sa vám vráti v ušetrených peniazoch na vstupnom alebo za služby maséra.

Masážne prístroje

Masáž je pre mnohých ľudí najväčším relaxom. Zároveň je nevyhnutnosťou v prípade, že máte zdravotné problémy. Masáž od maséra sa dá skvele nahradiť domácimi masážnymi prístrojmi. Tie môžu byť určené na celé telo alebo len jeho časť.

Masážny prístroj na nohy

Veľkej obľube vďaka cene a variabilite masáži sa teší masážny prístroj na nohy. Ide zväčša o rôzne druhy masážnych kúpeľov. Prenosné kúpele na nohy majú veľmi jednoduchú obsluhu a množstvo funkcií. Masážne trysky prekrvujú unavené chodidlá v príjemne vyhriatej vode. Masážne prístroje na nohy vyššej kvality majú na výber množstvo programov ako sú vibrácie, infražiarenie, bublinkové masáže alebo suché masáže a iné.

Masážny prístroj na celé telo

Dá sa masírovať celé telo prostredníctvom jediného prístroja? Pomocou masážnych elektronických prístrojov je to možné. Tieto prístroje sa dajú skryť v dlani jednej ruky. Sú opatrené rôznymi masážnymi hlavicami, ktoré dokážu premasírovať ubolené svaly krku, chrbta, rúk i nôh. Bodová masáž pomáha prekrviť každé miesto na vašom tele. Niektoré modely majú dokonca vstavané infračervené žiarenie. Šikovného pomocníka môžete so sebou nosiť kamkoľvek a uľaviť tak bolesti v práci i doma.

Posilňovacie stroje

Chodiť cvičiť do fitnescentier je niekedy otravné. Cesta tam a späť, peniaze vyhodené za vstupenky a permanentky. Nie je preto nič zvláštne na tom, že stále viac ľudí si doma zariaďuje vlastné fitnes kútiky. Posilňovací stroj je pomocníkom pri ceste za štíhlou líniou a budovaní svalstva. Medzi najobľúbenejšie stroje do domáceho fitnes patria napríklad cyklotrenažéry, bežecké pásy, veslovacie trenažéry a posilňovacie veže. Ak túžite po kardio tréningu, kúpte si prvé tri menované stroje. Posilňovacia veža je vhodná pre tých z vás, ktorí radi cvičia so závažiami a túžia po pevných svaloch. V prípade, že si neviete poradiť s výberom fitnes strojov a komponentov, obráťte sa na odborníkov v internetovom obchode inSPORTline. Na ich stránkach nájdete veľký výber rôznych posilňovacích strojov za skvelé ceny.