Úvod domácnosť a bývanie Rolety „Deň a noc“ bez vŕtania

Rolety „Deň a noc“ bez vŕtania

2581
0
ZDIEĽAŤ

Existuje niekoľko výhod, prečo by ste mali nainštalovať rolety do vašej domácnosti, obzvlášť ak žijete v centre mesta a súkromie je pre vás alfou a omegou. Výhodou je, že si môžete vybrať z viacerých druhov, štýlov i farieb, pričom pri nákupe by ste sa mali riadiť niekoľkými pravidlami, vďaka ktorým si vyberiete ideálne rolety pre váš domov aj vy. Okrem toho sú dostupné aj inteligentné rolety bez vŕtania, ktoré si s istotou obľúbite.

Rolety deň a noc sú atraktívne a vysokokvalitné

Rolety deň a noc tesne priliehajú k oknu a eliminujú tak prebytočnú tkaninu. Výber látky je široký a zahŕňa dokonca i také, ktoré sú určené na ochranu pred slnkom, a teda elimináciu slnečného žiarenia do interiéru. Žalúzie deň a noc poskytujú nový moderný a štýlový dizajn, ktorý zvyšuje estetickú krásu vášho domova, čo je obrovské plus aj pre náročných zákazníkov.

Roleta Deň a nocJednoduchá montáž, ktorú zvládnete hravo aj vy. A bez vŕtačky!

Rolety sa ovládajú veľmi jednoducho a majú rôzne funkcie a možnosti, vďaka ktorým ich je možné považovať za bezproblémové. Sú pohodlné na používanie, ľahko sa inštalujú, udržiavajú a čistia. Totiž, najrozšírenejším spôsobom, ako nainštalovať zatemňujúce rolety je prostredníctvom montáže bez vŕtania, vďaka čomu nedochádza k poškodeniu okien. Výhodou je, že celý úkon zvládnete aj sami, pričom len tesnenie bude mierne prehnuté. Nemusíte mať však zbytočné obavy, keďže funkciu okna jemné prehnutie nijak neovplyvní, a teda vaše okná budú tesniť rovnako ako aj pred tým. Dokonca, nielen montáž, ale aj odstránenie rolety z okna je veľmi jednoduché, čo môžete oceniť trebárs pri vianočnom upratovaní, kedy budete chcieť mať okná dokonalo čisté. Tak čo poviete, budú vysokokvalitné rolety FEXI súčasťou aj vašej domácnosti?