Úvod Zaujímavosti Stále nie ste rozhodnutí vycestovať? Počká si vás last minute dovolenka

Stále nie ste rozhodnutí vycestovať? Počká si vás last minute dovolenka

104
0
ZDIEĽAŤ
Stále nie ste rozhodnutí vycestovať? Počká si vás last minute dovolenka

Vedeli by sme vymenovať stovku dôvodov, prečo tohto roku na dovolenku nevycestovať. Extrémne zdražovanie potravín a energií, nečakané výdavky v domácnosti, rekonštrukcia domu. Toto rieši každý z nás, avšak jednou z ciest, ako sa nezblázniť, je dopriať si dostatok oddychu a zbaviť sa stresu. Kde sa to dá najlepšie? Na kvalitnej dovolenke!

Výhodná dovolenka na poslednú chvíľu

Jedného dňa si poviete, že máte všetkého dosť. Termínov, problémov vašich priateľov alebo tých, čo riešite v rodine. Existuje spôsob, ako sa na istý čas doslova vypariť? Samozrejme, stačí sa pobaliť a vyraziť na cestu, a to je jedno kam. Podstatné je vymaniť sa zo stereotypu. Či pôjdete na druhý koniec Slovenska, alebo na druhý koniec sveta, k moru alebo za svetovými pozoruhodnosťami. Dovolenka, ktorú ste doteraz tak odmietali, sa stane vašou jedinou záchranou a aj deväť z desiatich lekárov by vám ju odporučilo. Je to spôsob, ako si posilniť duševné a telesné zdravie. Pokiaľ vás doteraz odrádzala cena dovoleniek, určite ste nenazreli do ponuky last minute zájazdov. Dovolenka zaobstaraná takpovediac na poslednú chvíľu vás poteší okamžite a nemusíte na ňu čakať pol roka. Stačí si v zamestnaní vybaviť na pár dní voľno. Aj tak ste možno ešte neminuli ani minuloročnú dovolenku, ekonómka bude rada, že sa jej zbaví. Pobyt na neznámom mieste vás vzpruží, či vycestujete single, alebo si na dovolenku prizvete spolucestujúceho. Mimochodom, niekedy padne oveľa lepšie dovolenka s najlepšou priateľkou ako s vlastným partnerom.

Sledujte aktuálne ponuky last minute zájazdov

Na last minute zájazdoch je skvelé to, že sa ich ponuka mení každú chvíľu. Stačí, že nejakí cestujúci zrušia svoju dovolenku, a už je potenciálne vaša. Ten pocit šťastia a duševnej pohody prameniaci z vedomia, že dnes ste ešte doma alebo v blázinci v práci a už o týždeň si budete namáčať nohy v mori, je na nezaplatenie. Navyše last minute dovolenky potešia aj po finančnej stránke. Sú oveľa lacnejšie ako dovolenky zakúpené v bežnej ponuke cestovných kancelárií, pretože im ide o to, aby zaplnili každé voľné miesto v rámci zájazdu, či ide o letecký zájazd, alebo autobusové zájazdy. Destinácia, ktorá vám bežne pripadala ako cenovo nedostupná, je zrazu zvýhodnená, a preto nie je dôvod váhať. Aj ten najväčší odporca cestovania či bezduchého utrácania peňazí „za obyčajnú dovolenku, prchavý zážitok“, sa nechá zlomiť. A čo vy? Už ste si prezreli dnešnú ponuku last minute dovoleniek?