Úvod domácnosť a bývanie TOP 3 motívy obliečok do vašej spálne

TOP 3 motívy obliečok do vašej spálne

196
0
ZDIEĽAŤ
TOP 3 motívy obliečok do vašej spálne
TOP 3 motívy obliečok do vašej spálne

Spálňa by mala byť útulným miestom, ktoré vás pri oddychu a spánku naplní energiou. Okrem nábytku však môžete tento priestor zútulniť aj motívmi posteľnej bielizne. Preto vám prinášame 3 najlepšie motívy, ktoré vám v spálni pomôžu zrelaxovať sa po namáhavom dni.

Abstraktné motívy pre pokojný spánok

Pri výbere obliečok by ste mali byť nároční. Ak hľadáte celosezónnu posteľnú bielizeň pre celú rodinu, potom sú 3d obliečky ideálnou voľbou. Ich motív zlaďte s ostatnými farbami spálne. Obliečky s mandalou vdýchnu miestnosti nový život so svojimi striedmymi farebnými kombináciami.

Vedeli ste, že…

… obliečky z mikrovlákna sú utkané zo špeciálnych vlákien tak natesno, že sa v nich nedržia alergény ani škodcovia?

Spálňu môžete potom doplniť dekoračnými vankúšmi. Ich obliečky zvoľte buď jednofarebné, alebo taktiež s mandalou. Pri výbere motívu myslite na dominantné farby posteľných obliečok. Nechcete predsa, aby spálňa nakoniec pôsobila chaoticky.

Posteľ – najlepší priateľ človeka

Nielen domáce zvieratá nás dokážu potešiť svojou huňatou srsťou. Obliečky vyrobené z mikrovlákna sú na dotyk veľmi hebké, dokážu absorbovať množstvo tekutín a netreba ich ani žehliť. Vyberte si napríklad obliečky so psom alebo obliečky s mačkami a doprajte si okrem huňatého objatia aj pohľady na rozkošné stvorenia.

Nechajte svoju spálňu rozkvitnúť!

Na prelome jari a leta sú všetky lúky rozkvitnuté a prevoňané farebnými kvetmi. Oživte aj vy svoju spálňu pestrofarebnými obliečkami s kvetinami. Vďaka širokému výberu motívov môžete kvety zladiť s akokoľvek navrhnutou spálňou.

Radi by ste rozžiarili svoju spálňu úplne novým vzhľadom za rozumné peniaze? Potom sú tu pre vás cenovo dostupné 3d obliečky s pestrou ponukou motívov. Nech už milujete pestré farby alebo striedme kombinácie, medzi 3d obliečkami si zaručene nájdete svojich obľúbencov.