Úvod Zaujímavosti Valentín sa blíži! Máme pre vás tipy na nevšedné darčeky

Valentín sa blíži! Máme pre vás tipy na nevšedné darčeky

114
0
ZDIEĽAŤ
Valentín sa blíži! Máme pre vás tipy na nevšedné darčeky

Dosť bolo kvetov, ktoré po pár dňoch uschnú. Dosť bolo čokolád, po ktorých sa priberá a sú nezdravé. Dosť bolo papierových prianí, ktoré skončia v koši. Tento rok bude váš Valentín úplne iný! Nevšedné darčeky plné adrenalínu sú zážitkom na celý život.

Prečo je zážitkový darček ideálnym darom

Po celý rok máme na seba minimum času. Každý deň práca, po práci kolotoč v domácnosti a večer nám nezostáva sila ani na objatie. Darčeky pre dvoch a zážitkové darčeky sú pre zaneprázdnené páry ideálnym riešením, čo si darovať na Valentína.  Aspoň jedenkrát v roku strávte spolu deň, na ktorý nikdy nezabudnete. Ako dosiahnuť nezabudnuteľný zážitok? No predsa tak, že si kúpite adrenalínový darček, ktorý strávite v oblakoch. Vyhliadkové lety pre dvoch sa stávajú veľmi populárne a zaručujeme vás, že si let plne užijete. Okrem zážitkových letov vám odporúčame vyskúšať single adrenalínové lety.

Darček strávený v oblakoch

Adrenalínové lety  sa dajú realizovať rôznym spôsobom. Iste každý pozná lety balónom alebo v bezmotorovom lietadle. Aj tieto zážitky sú skvelé, ale oveľa extrémnejšie a viac adrenalínové sú lety stíhačkou a lety rogalom. Trúfnete si na trochu extrému i vy?

Let stíhačkou

Ak ste doposiaľ lety stíhačkou videli len v televízore alebo ako divák na prehliadkach, máte možnosť si takýto let vyskúšať na vlastnej koži. To, čo sa pred pár rokmi zdalo nereálne, je dnes plne dostupným zážitkovým darčekom. Let stíhačkou odporúčame vyskúšať na letisku v Piešťanoch, ktoré má vybavenie i stroje bezpečné pre rekreačné lety. Skvelé je, že let stíhačkou je možné zrealizovať v každom ročnom období. Znamená to, že aj počas sychravého Valentína sa vám podarí vzlietnuť k oblakom. Kabína stíhačky je príjemne vyhriata, pilot je pripravený plniť vaše želania a všetko ostatné je len a len na vás. Ak ste skutoční nadšenci extrémnych zážitkov, využite plný balíček – premety, let dolu hlavou a 6G preťaženie.

Let rogalom

Možno sa zdá, že let rogalom nie je takým adrenalínovým zážitkom ako let stíhačkou, ale opak je pravda. Let rogalom je možné uskutočniť od jari do jesene, takže k Valentínovi svojej polovičke darujete len darčekový poukaz. Čo je na lete rogalom tak výnimočné? V otvorenom priestore vo veľkej výške sa vám bude zdať, že máte krídla. Pocit slobody sa počas letu nedá prirovnať k ničomu inému, čo ste v živote doposiaľ zažili. A viete, čo je na lete rogalom najlepšie? Let rogalom je možné absolvovať vo dvojici!