Úvod Zaujímavosti Vaše detičky si zaslúžia komfortnú a bezpečnú posteľ!

Vaše detičky si zaslúžia komfortnú a bezpečnú posteľ!

1628
0
ZDIEĽAŤ

Vybrať kvalitnú a komfortnú posteľ pre detičky je jedným z najdôležitejších rozhodnutí v súvislostí so zariaďovaním detskej izby. Bohužiaľ, mnoho rodičov sa väčšinou nechá uniesť len dizajnom a funkčné vlastnosti či parametre postele „odsúvajú“ bokom. A výsledok? Po niekoľkých mesiacoch či rokoch zistia, že posteľ nie je možné upraviť podľa veku dieťatka, nie je dostatočne zabezpečená zábranami a bezpečnostnými prvkami, a tým pádom hrozí dieťaťu zranenie, ba dokonca vážny úraz.

Prečo práve multifunkčná posteľ?

Spočiatku vyberáme pre dieťatko detskú postieľku, v klasickom rozmere 120x 60 cm, ktorá je väčšinou umiestnená v spálni rodičov, aby mali dieťatko počas noci v dohľade. Roky však bežia, dieťatko raste a približne po dvoch až troch rokoch života sa v takejto malej postieľke už nebude cítiť komfortne, ale skôr nepríjemne až stiesnene. V tomto prípade rodičia uvažujú o kúpe novej postele, ktorá je zväčša multifunkčná, čo znamená, že jej súčasťou je nielen samotná posteľ s matracom, ale i úložný priestor, zásuvky, dvierka či schodíky, ktoré majú poschodové postele. Multifunkčná posteľ by mala byť vo svojich rohoch aspoň mierne zaoblená, pričom dôležitá je tiež kvalitná povrchová úprava, ktorá chráni materiál pred mechanickým poškodením. Pamätajte, že akékoľvek vyčnievajúce ostré prvky môžu nielen negatívne ovplyvniť celkový vzhľad, ale predovšetkým ohroziť bezpečnosť dieťaťa! Pri výbere si teda dajte záležať, aby posteľ spĺňala základné bezpečnostné požiadavky a až potom si všímajte dizajnové prevedenie, rozmery roštu, výšku, dĺžku i šírku.

Chystáte sa na dovolenku? Tak to sa vám zíde cestovná postieľka!

Už aj vy premýšľate o letnej dovolenke, no stále neviete, kde bude spinkať vaša ratolesť? Pre deti do veku 4 rokov je ideálnym riešením práve cestovná postieľka, ktorá sa dá behom niekoľkých minút zložiť, resp. poskladať a vzhľadom k nízkej hmotnosti ju môžete vziať skutočne kamkoľvek, pokojne aj na vytúženú dovolenku k moru. Vďaka šikovnému prevedeniu, pevnej konštrukcií a prísnym normám, ktorým každá postieľka podlieha, je maximálne bezpečná a spoľahlivá, čiže sa nemusíte obávať, že sa prevráti alebo zničí.

Beťárik, s.r.o. je špecializovaný e-shop, ktorý sa zaoberá predajom detských vecičiek, kočíkov, postieľok, nábytku, nosičov, autosedačiek a mnoho ďalšieho! Ak uprednostňujete rýchle dodanie, prijateľné ceny, odborné poradenstvo a extra funkcie produktov, ktoré vás jednoznačne nadchnú, neváhajte a dajte prednosť tejto firme, ktorá si veľmi dobre uvedomuje, že spokojnosť a bezpečnosť detí je na prvom mieste!