Úvod Zaujímavosti Viete, ako navodiť pohodlnú vianočnú atmosféru s vianočnou dekou?

Viete, ako navodiť pohodlnú vianočnú atmosféru s vianočnou dekou?

72
0
ZDIEĽAŤ
Viete, ako navodiť pohodlnú vianočnú atmosféru s vianočnou dekou?

Čochvíľa tu máme najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Konečne prichádza čarovný čas, kedy sa opäť stíšime, zabudneme na každodenný stres i pracovný zhon a strávime chvíle s našimi milovanými. 

Ktože sa neteší na zababušenie sa pod teplú deku s polovičkou alebo malými ratolesťami, zatiaľ čo vonku padá sneh a v kuchyni rozvoniavajú medovníky a linecké pečivo? Mnohí majú radi Vianoce, no kvôli uponáhľanému životu sa nevedia uvoľniť, vypnúť nutkavé myšlienky na povinnosti a stráviť tieto dni v psychickej pohode. 

Poradíme vám – nalaďte sa na vianočnú vlnu v predstihu a vytvorte si vopred doma sviatočnú a pohodovú atmosféru. Veríme, že s našimi jednoduchými tipmi si tento rok naozaj oddýchnete. 

Hrejivá prikrývka, horúca čokoláda a svetielka

Pokiaľ ide o zimné ročné obdobie, pridanie extra vankúšov, prikrývok či koberčekov so zimným alebo vianočným motívom navodí vo vašej obývačke či spálni príjemnú pokojnú atmosféru. To, čo vám nesmie chýbať sú, samozrejme, veselé vianočné svetre, huňaté ponožky a v neposlednom rade aj vianočná deka. Ide o absolútny must have kúsok, ktorý využije každá domácnosť. 

Pokiaľ hľadáte tipy na vianočné darčeky, deka to zachráni. Všetci sa snažia cítiť doma čo najviac komfortne, tak ak neviete, čo kúpiť svojim blízkym, kvalitná vianočná deka je stávkou na istotu. Nielenže príjemne zahreje, ale funguje aj ako dekorácia. Vymrzli ste vonku? Spravte si chutné kakao, zabaľte sa do kedy, rozsvieťte tlmené svetielka a užívajte si prosté ničnerobenie. Vianočná idylka ako vyšitá. 

Nezabudnite na hudbu a vypnite správy

Ak sa túžite naladiť na pokojnú vlnu a dosýta si vychutnať nadchádzajúce sviatky, dajte si pauzu od sledovania každodenných správ. Samozrejme, treba byť v obraze, no v návale negatívnych informácií sa len sťažka uvoľníte a zotrváte v dobrej nálade. 

Namiesto čítania dennej tlače a počúvania, čo všetko zlé sa vo svete udialo, si dovoľte spomaliť a zatvoriť sa do svojej bubliny s rodinou za sprievodu vianočných skladieb. Nezáleží na tom, či to bude americká klasika All I Want For Christmas Is You alebo naše Roľničky, roľničky… Čo je krajšie, ako naplno precítiť prítomný okamih? 

Darčeky nakupujte v predstihu

Veľa ľudí si povie, že do Štedrého dňa je ešte času a času a s darčekmi sa nemusia náhliť. Nuž, čas plynie rýchlo najmä ľuďom v produktívnom veku. Ani sa nenazdáte a už je 22. 12. a vy ste ešte nič nekúpili. Tento scenár mnohí dobre poznajú. A potom ich čaká “davová psychóza” v nákupných centrách. Ak si chcete zachovať pokoj v duši, zaobstarajte vašim blízkym, kolegom, zamestnancom či klientov darčeky čím skôr. 

Na stránke Mpromotion.sk nájdete kvalitné a originálne vianočné reklamné predmety, ktoré potešia zraka mnohé z nich aj chuťové poháriky. Pokiaľ hľadáte darčeky, na ktoré nebude sadať prach, tu ich iste nájdete!