Úvod Zaujímavosti Zaobstarajte si kvalitné a cenovo dostupné kancelárske stoličky

Zaobstarajte si kvalitné a cenovo dostupné kancelárske stoličky

26
0
ZDIEĽAŤ
Zaobstarajte si kvalitné a cenovo dostupné kancelárske stoličky
Zaobstarajte si kvalitné a cenovo dostupné kancelárske stoličky

Rozhodli ste sa, že je čas zaobstarať si nové kancelárske stoličky pre vašu malú firmu, aby ste mali istotu, že vaši zamestnanci sedia s ohľadom na zdravie a pohodlie? Máte doma dospievajúce dieťa a chcete vymeniť starší stôl a kúpiť väčšiu stoličku, aby sa prispôsobila jeho meniacej sa výške s blížiacim sa novým školským rokom? Potom si pozrite širokú ponuku nielen kancelárskych, ale aj barových a iných stoličiek na webovej stránke Hawaj.cz.

Stabilná kancelárska stolička pracujúca pre naše zdravie

V prvom rade je dobré si uvedomiť, čo všetko by mala kancelárska stolička vedieť. Rozmýšľali ste napríklad nad tým, že by ste si priali, aby bola priedušná vzhľadom na sparné leto? Ak máte v kancelárii 30 stupňov Celzia a nemôžete spustiť klimatizáciu, oceníte priedušnú stoličku s minimálnym potením a prípadná vlhkosť sa rýchlo vyvetrá, vysuší. Takéto stoličky majú zvyčajne klasické sedadlo s operadlom tvoreným tenšou, ale pevnou látkou.

V klasických kanceláriách, kde sa cítite pohodlne bez ohľadu na počasie, alebo v študentskej izbe siahnite po klasickej kancelárskej stoličke, ktorá je ergonomicky tvarovaná. Mala by mať nastaviteľnú výšku sedadla, aby ste mali nohy plne položené na podnožke a nedochádzalo k zaškrteniu podkolenných šliach. Ak by sa tak stalo, z dlhodobého hľadiska môže mať nevhodné sedenie negatívny vplyv na vaše dolné končatiny. Odporúča sa tiež zakúpiť si podnožku, na ktorú si môžete položiť nohy, alebo nájsť akýkoľvek predmet, ktorý je vhodný z hľadiska pevnosti a veľkosti.

Je tiež vhodné, ak je nastaviteľný sklon sedadla, hĺbka sedadla a uhol, ktorý sedadlo a operadlo zvierajú. Pokiaľ ide o operadlo, malo by byť dostatočne vysoké, aby ste si mohli oprieť hlavu a uvoľniť krčné svaly.

Nezabudnite sa opýtať na nosnosť kancelárskej stoličky, ak máte nadváhu alebo ste k nej náchylní. Robustná, kovová konštrukcia, ideálne aj s kovovými kolieskami, sú výborným predpokladom na to, aby ste boli s kúpeným zariadením plne spokojní.

Barové stoličky na pohodové obedové prestávky

Doma aj v práci môžete svoj priestor doplniť barovými stoličkami. Na praktickom úzkom barovom pulte sa môžete s kolegami rýchlo najesť, ale aj občerstviť alebo si vypiť šálku kávy. Doma môže byť barový pult a barové stoličky príjemným doplnkom vašej obývačky alebo optickým predelom medzi kuchyňou a obývacou časťou veľkej miestnosti.

Ak si vyberáte barové stoličky, zvážte, či si na ne sadnete na pár minút, aby ste sa občerstvili alebo najedli počas prestávky v práci, alebo či to bude zariadenie, na ktorom strávite desiatky minút alebo hodín sedenia počas stretnutia s priateľmi alebo romantického večera s partnerom. V takom prípade je dobré uistiť sa, že barová stolička je čalúnená, má operadlo a opierku na nohy, aby ste si mohli urobiť pohodlie.

Široký sortiment kvalitných kancelárskych stoličiek, barových stoličiek a ďalšieho interiérového a exteriérového vybavenia nájdete na Hawaj.sk . Príďte sa presvedčiť a vyberte si to, čo vám doma chýba.