Úvod Zaujímavosti 7 inšpirácií na originálne darčeky pre svojich blízkych

7 inšpirácií na originálne darčeky pre svojich blízkych

436
0
ZDIEĽAŤ
7 inšpirácií na originálne darčeky pre svojich blízkych
7 inšpirácií na originálne darčeky pre svojich blízkych

Chcete prekvapiť vašich blízkych fantastickým a jedinečným darčekom? Či už niekomu chcete darovať niečo milé na narodeniny, výročie alebo iný špeciálny deň, máme pre vás 7 darčekových nápadov, ktoré vašich najmilších určite potešia.

1. Rohožka

Rohožky sú skvelým darčekom pre nových majiteľov domov. Nielenže vítajú hostí, ale vďaka nim zostáva blato a špina pred dverami. Môžete ju darovať napríklad mladomanželom, ktorí sa práve presťahovali do nového bytu. Rohožky vyrobené napríklad z vinylových kokosových vlákien sú vďaka dlhej trvácnosti skvelou voľbou.

2. Náramok

Korálkové šperky sú takmer perfektným darčekom najmä pri obdarúvaní žien. Ak vyberáte náramok pre ženy uistite sa, aby bol váš darček nielen osobný, ale aj luxusný a elegantný. Nechajte ho zabaliť do roztomilej darčekovej krabičky, aby bol čarovnejší.

3. Difuzér a olejová sada

Difúzer naplní miestnosť sladkými, relaxačnými a osviežujúcimi vôňami. K difuzéru by samozrejme mala patriť aj sada esenciálnych olejov. Doprajte ho niekomu, kto má rád príjemné vône, chce si zútulniť interiér alebo relaxovať.

4. Kvety

Pošlite kyticu kvetov vašej priateľke alebo manželke. Postaráte sa určite o nezabudnuteľný zážitok. Darovanie kvetov, je väčšinou spoľahlivým darčekom pre vašich blízkych, pretože ich môžete poslať komukoľvek a v ktorýkoľvek deň v roku.

7 inšpirácií na originálne darčeky pre svojich blízkych

5. Izbové rastliny

Pomôcť oživiť domácnosť môžete najmä tým známym, ktorí nemajú záhradku, žijú v byte, avšak túžia po čerstvých rastlinkách. Darujte a oživte ich obytné priestory napríklad orchideami, papradím alebo akoukoľvek inou roztomilou izbovou rastlinou. Nezabudnite však vybrať rastlinu, ktorej starostlivosť a údržba vyhovuje vášmu obdarovanému človeku.

6. Darčeky na mieru

Personalizované darčeky sú špeciálne, pretože pripomínajú cenné chvíle v živote, ktoré ste spolu strávili. Vaša kreativita však nemusí končiť zladením náramkov alebo koláčom. Darčeky, ktoré môžete personalizovat’ sú napríklad, puzdro na telefón, kľúčenky, obliečky na vankúše, foto rámik alebo tričká s vlastnou potlačou.

7. Hodinky

Nádherné hodinky boli a sú nadčasové. Okrem toho existujú rôzne modely, farby a značky, z ktorých si vybrať. Dbajte na to, aby hodinky pasovali k štýlu obdarovaného.

Každý deň je ideálny na darovanie. Potešiť vašich blízkych nemusíte iba na narodeniny alebo výročie. Príjemné prekvapiť ich môžete naozaj kedykoľvek.