Úvod Zaujímavosti Hľadáte tipy na hračky, ktoré vaše deti zaručene potešia? Tu sú

Hľadáte tipy na hračky, ktoré vaše deti zaručene potešia? Tu sú

131
0
ZDIEĽAŤ
Hľadáte tipy na hračky

Rodičia, starí rodičia, tety a strýkovia práve teraz hojne hľadajú tie správne hračky, ktoré by ich ratolestiam urobili čo najväčšiu radosť. Či už máte dievčatá alebo chlapcov, tu je niekoľko tipov na hračky, s ktorými pravdepodobne zabodujete.

Dievčatká chcú variť, starať sa a byť pekné

Deti nás vo všeobecnosti rady napodobňujú. Umožnite im to a dajte im to, čo ich baví. Dievčatká vo všeobecnosti rady pomáhajú v kuchyni, hrajú sa na mamičky. Preto si prezrite detské kuchyne a vyberte si takú, ktorá vám vyhovuje. Hodí sa do detskej izby aj na terasu, balkón a do záhradného domčeka, kde deti trávia veľa času, a to nielen v lete. Nezabudnite na riad, plastové potraviny, v ideálnom prípade si môžete kúpiť aj mikrovlnnú rúru alebo mixér.

Každé dievčatko by malo mať kočík a veľkú bábiku. Ten, ktorý sa vie aj vycikať, chce cumlík a držať, je zárukou nadšenia. K dispozícii sú aj interaktívne zvieratká, ktoré dievčatko odmenia za starostlivosť vrnením, štekaním alebo túlením.

Cieľ neminiete, ak dievčatám darujete česaciu hlavu, kostým princeznej, líčidlá, sponky do vlasov, krásnu kabelku alebo kreatívnu súpravu na výrobu šperkov, mydla atď.

Radosť z hračiek pre chlapcov

Radosť, ktorú určite uvidíte, keď päťročnému dieťaťu darujete autíčko na diaľkové ovládanie. V tomto veku je už dosť veľký na to, aby zvládol šoférovanie. Zároveň sa zlepší jeho obratnosť, koordinácia a pohotovosť.

Menším chlapcom môžete dať napríklad autodráhu Hot Wheels, ktorá obsahuje kovové autíčko, ktoré zvládne všetko. Zárukou spokojnosti je aj o niečo väčší Monster Truck.
Chlapci milujú aj dinosaury, stavebnice, šliapacie traktory s vlečkou a iné zariadenia na piesok, môžete dať aj pieskovisko, trampolínu, drevené vláčiky, stolný futbal… Poteší všetko, čo bliká, húka, opakuje, čo dieťa povie.

Široký sortiment kvalitných hračiek za vynikajúce ceny nájdete na stránke www.hawaj.sk.