Úvod Zaujímavosti Hľadáte voňavý, chutný a zdravý darček? Venujte čaj

Hľadáte voňavý, chutný a zdravý darček? Venujte čaj

141
0
ZDIEĽAŤ
darčekový čaj

Behom roku nakupujeme obrovské množstvo darčekov. Veľkých pre rodinu, drobných pre priateľov a známych, výnimočných k svadbám, promóciám aj krstom, ale aj darčekov len tak pre radosť – pre seba aj kohokoľvek iného. Kedykoľvek potrebujeme malý darček, alebo chceme k veľkému pridať ešte niečo zaujímavé navrch, ponúka sa nám čaj. Nie v krabičke a vrecúškach zo supermarketu. Darčekové čaje kupujte v špecializovanom e-shope.

Čaj ako darček

Darčeky nás vedia potrápiť – našu myseľ, keď ich vyberáme, potom našu peňaženku, keď ich kupujeme. Výborným riešením sú čaje. Ako bežné darčeky ich môžeme kupovať kľudne v refill vrecúškach. Ak však darčeku chceme dať štýl, je lepšie ich nechať krajšie zabaliť. Takto pre vás majú darčekové čaje nachystané v e-shope Veselý čaj.

Každý čaj si je okrem v refill sáčku možné kúpiť aj balený v estetickej papierovej dóze. Okrem toho v kategórii Darčekové čaje nájdete zdobené papierové dózy s čajom či takzvané čajové bonboniéry, kde sú namiešané rôzne ochutnávkové čaje – napríklad ajurvédske. Do papierových dóz sú automaticky balené bylinkové čaje.

Ako vybrať darčekový čaj?

Ideálne je poznať chute toho, komu čaj kupujeme. Obvykle však nikto nepohrdne vyváženými kombináciami rôznych ochutených sypaných čajov. V tých od Veselycaj.cz nájdete primiešané kvetiny, bylinky, ovocie aj zeleninu. Každý čaj je namiešaný tak, aby mal svoju dušu. Aj keď ho nemáte možnosť ochutnať, ani si k nemu privoňať, dokážete si ho vybrať podľa jeho charakteristiky. Obvykle nič nepokazíte, ak sypané čaje vyberiete podľa svojho vkusu.

Nebojte sa ani bylinkových čajov. Sú krásne zabalené, v top kvalite, a hodia sa aj ako darček. Aj medzi nimi nájdete kandidátov na „darček roku“. Môžete ich venovať vášmu známemu či členovi rodiny, pacientovi. Nachladol niekto? V ponuke nájdete aj čajík na nachladnutie. Ale sú tu aj univerzálne liečivé čaje. Venujte trebárs luxusný kamilkový čaj, alebo ajurvédske čaje.