Úvod Problémy v rodine Najlepšie animované filmy roku 2019

Najlepšie animované filmy roku 2019

663
0
ZDIEĽAŤ

Deti sa tešia neplánovanému voľnu aj napriek nariadenej karanténe. Existuje mnoho aktivít, ktoré môžete s deťmi vykonávať a vďaka ktorým si môžete spoločne strávený čas naozaj užiť. Čo však robiť, keď potrebujete na viac ako pár minút pracovať z domu alebo len tak v kľude relaxovať?

Jednou z možností je usadiť deti pre televízor. Pokiaľ nechcete, aby deti pozerali len tak hocičo, prinášame zoznam najlepších animovaných filmov pre deti, ktoré deti zabavia a vy si môžete v kľude dokončiť svoju prácu, alebo sa k nim jednoducho pripojiť a užívať si skvelé príbehy.

  1. Kúzelný park

Dievča s menom June so svojou mamičkou rada fantazíruje o kúzelnom zábavnom parku plnom rôznych chlpatých kamarátov. Niekedy sa však kúzla z parku snaží preniesť i do reality a to nie vždy dopadne dobre. Keď jej mamička ochorie, June sa rozhodne, že už sa s parkom hrať nebude. Avšak náhodou zistí, že park skutočne existuje a je potrebné ho zachrániť aj s tímom chlpatých kamarátov. Ako to celé dopadne? Zachránia park?

  1. Klaus

I keď animovaný film Klaus hovorí o Vianociach a o začiatkoch pôsobenia Santa Clausa, rozhodne sa oplatí ho vidieť i keď je teraz vonku teplo a Vianoce sú v nedohľadne. Veľmi pekne spracovaná animovaná rozprávka vám pripomenie pravé kúzlo Vianoc. Príbeh hovorí o spriatelení sebeckého poštára a obľúbeného výrobcu hračiek, ktorí sa snažia potešiť všetkých obyvateľov malého rodného  mestečka. A kde sa v príbehu nachádza Klaus?

  1. Labková patrola

Labková patrola patrí medzi najobľúbenejšie detské kreslené seriály pre malých divákov už od začiatku svojho vysielania. Tvorcov napadlo vytvoriť preto hodinový film, ktorá sa zapáči nejednému fanúšikovi patroly. Ryder a záchranársky tím labiek budú zachraňovať Adventure Bay vo výnimočne dlhých epizódach, kde každý člen tímu ukáže svoje zvláštne schopnosti. Tak koho zachránia tentokrát?

  1. Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon

Takmer 90 minutový film o veľmi dobre známej ovečke Shaun a jej farme je plný zábavy a dobrého humoru. Blízke stretnutie tretieho druhu s najobľúbenejším ovčím stádom pošle ovečku na intergalaktickú misiu na záchranu malej mimozemskej návštevníčky pred diabolskou vládnou organizáciou, ktorá sa ju snaží zajať a zneužiť pre svoje nekalé ciele. Ako to dopadne s Farmagedonom na farme Mossy Bottom?

  1. Tajný život maznáčikov 2

Ak ste si obľúbili maznáčikov v prvej časti tohto humorného animovaného filmu, nebudete sklamaní ani pri pokračovaní. Maznáčikovia sa dostávajú do celkom nových situácií, keď sa musia postaviť vlastnému strachu a emóciám v zábavných a zároveň vážnych situáciách. Dokážu sa prekonať a všetko zvládnuť?

  1. LEGO® príbeh 2

Ak sú vaše deti milovníkmi Lega, určite ich zaujme Lego príbeh 2. Po úspechu filmu LEGO® príbeh sa opäť vo filme stretáme s hrdinami z mestečka Brickburg, ktorí musia bojovať za záchranu svojho mesta pred nájazdníkmi z LEGO DUPLO®, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova vystavať. Kto vyhrá tento boj?

  1. Maskovaní špióni

Animovaná komédia Maskovaní špióni vznikla v štúdiu  Blue Sky Studios a predstavuje príbeh o dokonale nedokonalej dvojici špiónov, ktorí spolu musia zachrániť svet pred zlosynom Kellerom Killianom. Zatiaľ čo elegantný superšpión Lance Sterling všade okúzľuje svojou dokonalosťou, jeho príliš mladý geniálny partner Walter Becket je jeho pravým opakom. Vďaka Walterovmu vynálezu sa Lance prevtelí do holuba a od tej doby musia spolupracovať v dokonalej harmónii. Podarí sa im však skĺbiť naproste odlišné temperamenty a zachrániť svet?

  1. Ľadové kráľovstvo II

Disney štúdio sa po veľmi úspešnej prvom filme rozhodlo natočiť i druhú rovnako očarujúcu animovanú komédiu z ľadového kráľovstva. Elza sa stále trápi dôvodom prečo sa narodila s čarovnými schopnosťami a vydáva sa s priateľmi na dobrodružnú cestu za rozlúsknutím tejto záhady. Zatiaľ čo v prvej časti filmu sa Elza obávala, či jej magické schopnosti nie sú pre svet príliš mocné, v druhej časti bude práve naopak potrebovať aby boli čo najsilnejšie. Ako to celé dopadne?

  1. Ako si vycvičiť draka 3

Ak ste milovníci série filmov Ako si vycvičiť draka, určite už poznáte hlavných hrdinov mladého Vikinga Štikúta a draka Bezzubka. Tentokrát sa spoločne vydajú hľadať Skrytý svet, ktorého nájdenie predstavuje jedinú nádej na záchranu ľudsko-dračieho spoločenstva. Podarí sa im to?

  1. Toy Story 4: Príbeh hračiek

Hračky sú obrovskou časťou detského sveta, a práve preto má séria animovaných filmov s názvom Toy Story taký veľký úspech. Štvrtá zo série filmov nie je výnimkou. Príbeh sa sústreďuje okolo kovboja Woodyho, ktorý za zmysel svojho života vždy považoval starostlivosť o svoje dieťa, a teda Andyho alebo Bonnie. Bonnie však jedného dňa prinesie do svojej izbičky celkom novú hračku s menom „Vidlík“, a tak sa začína celkom nový príbeh. Ako tento nový veľký svet naši hrdinovia zvládnu?

Ak chcete tráviť čas s deťmi plnohodnotne, môžete tak urobiť trebárs aj pri televízore, stačí si len dobre vybrať, čo budete pozerať. Dúfame, že sme vám s výberom pomohli.