Úvod Zaujímavosti Pozitívna energia na pracovisku byť musí!

Pozitívna energia na pracovisku byť musí!

1062
0
ZDIEĽAŤ

Aj vy ste sa ocitli v situácií, kedy o vás daná firma skutočne bojovala a zo všetkých síl sa snažila, aby si vás udržala? V tom prípade vám možno ponúkla vyšší plat, nadštandardné služby či rôzne technologické vymoženosti, ktoré by vám uľahčili prácu. Vedeli ste o tom, že technológia výrazne ovplyvňuje to, aký výkon podáme na pracovisku?

Uzavreté kancelárie? Nie!

Pamätáte si na tie časy, kedy ste pracovali v tmavých uzavretých kanceláriách, ktoré nemali s estetikou absolútne nič spoločné? Dlhé chodby, biele steny, cesta do neznáma, dokonca negatívna energia na pracovisku, ktorá výrazne ovplyvňovala náš pracovný výkon. Našťastie, dnes je už tomuto rázny koniec, keďže sa do popredia dostávajú otvorené priestory, resp. kancelárie, ktoré pôsobia útulným dojmom. Cieľom firiem je to, aby boli zamestnanci efektívni aj v tímoch, čiže naučili sa spolupracovať a komunikovať, prípadne manipulovať s disponibilnými zdrojmi. Aj vďaka tomuto spôsobu môžu byť kancelárie v Bratislave skvelým miestom na produktivitu a kreativitu!

Priestor, priestor a priestor!

Prenájom priestorov Bratislava nemusí výlučne predstavovať priestory, ktoré pôsobia skôr utláčaným až stiesneným dojmom. Zamestnanci sa cítia komfortnejšie vo väčších otvorených priestoroch, kde majú len pár stoličiek, prípadne stolov, no dostatok voľného miesta na pohyb, vybavovanie obchodnej korešpondencie, tlačenie dokumentov či pokojne aj relaxovanie. Kto povedal, že súčasťou takejto kancelárie nemôže byť veľká pohodlná pohovka, ktorá by bola určená pre kohokoľvek, kto by potreboval aspoň na pár minút „vypnúť“ a zresetovať myšlienky?

Je dizajn dôležitý?

Áno! Dizajn hrá na pracovisku skutočne dôležitú rolu. Skladové priestory by v žiadnom prípade nemali byť tmavým neútulným miestom, ktoré vás vyčerpáva a vyciciava z vás posledný zbytok energie! Firmy si túto skutočnosť plne uvedomujú, a práve preto vedia, že tvorba zelene, ba dokonca zriadenie malej kaviarničky sú skvelé príležitosti, ako si získať a udržať spokojných zamestnancov aj niekoľko rokov!