Úvod domácnosť a bývanie Sťahovanie nie je strašiak, ak si vyberiete na pomoc tú správnu požičovňu...

Sťahovanie nie je strašiak, ak si vyberiete na pomoc tú správnu požičovňu dodávok

156
0
ZDIEĽAŤ
Sťahovanie

Tá námaha pobaliť, preniesť a napokon vybaliť. Nikto sťahovanie nemá rád. Môžeme to robiť postupne, na našom osobnom aute. Ak však treba prekonať väčšiu diaľku alebo to chceme mať za sebou čím skôr, k tomu už budeme potrebovať správne vozidlo alebo solídnu sťahovaciu firmu. Čo tak si požičať na sťahovanie dodávku?

Dodávka k vašim službám

Určite ste už počuli príbehy známych o tom, ako im sťahovacie spoločnosti zničili nábytok alebo im čosi nečakane zmizlo, no zistili to až pri vybaľovaní. Ako potom usvedčiť vinníka? Zavolať si na pomoc firmu v nás môže vyvolávať rovnako negatívne pocity ako myšlienka poprosiť o pomoc niekoho z nášho okolia. Ak je naše osobné auto primalé na takú veľkú výzvu, treba si skrátka požičať väčšie auto. Spomenieme si na suseda, ktorý vlastní dodávku. On však nemusí byť ochotný nám ju požičať z rôznych dôvodov – môže ju práve nevyhnutne potrebovať, má ju pokazenú, nemá dotankovanú nádrž. Alebo sa jednoducho bojí, že mu ju vrátime v poškodenom stave. 

Každého z nás by zamestnali rovnaké myšlienky. Priateľ alebo nie, taká dodávka je drahá vec a poškodiť si susedské vzťahy len preto, že sme auto nevrátili načas, natankované alebo vyčistené, by bolo na škodu. Najlepším riešením je využiť dodávky na prenájom. Stačí vlastniť vodičský preukaz na osobné auto, objednať si vhodný typ dodávky na konkrétny termín, a problém je vyriešený. Celý obchodný vzťah je zmluvne podchytený, no zároveň získame mnoho ďalších výhod. 

Presťahujete aj psa

Vieme, aký pestrý charakter môžu mať veci, ktoré potrebujeme presťahovať. Môže ísť o drobné či veľké kusy nábytku, elektroniku, textílie, ale aj izbové či vonkajšie rastliny, bicykle, detské hračky, potraviny, sklo a porcelán. Sťahovať sa občas nepotrebujú len domácnosti, ale aj firmy. Kto sa sťahoval čo len raz, vie, aký je to náročný proces a koľko toho treba odniesť a zasa sa vrátiť po niečo ďalšie. Ak ste z Bratislavy a okolia, máte možnosť využiť dodávky na prenájom, ktoré sú ihneď pripravené poslúžiť vám. Stačí si vybrať vyhovujúci typ a veľkosť auta a už vám nič nebráni presťahovať sa samostatne, bez toho, aby ste neustále kontaktovali známych. 

Prenájom dodávky je správne rozhodnutie. Získate istotu, že sa vám do rúk dostane prakticky nové a funkčné vozidlo (nie viac ako 3-ročné), pri ktorom máte možnosť využiť asistenčné služby, a zároveň je opatrené (v závislosti od druhu) diaľničnou známkou. Dodávku si môžete prenajať na pár hodín, ale aj na víkend či viac dní. Pracovníci požičovne vám ju za poplatok privezú aj domov. Cena za prenájom dodávky je daná zmluvne, je v nej uvedený počet kilometrov, ktoré môžete denne prejsť, za kilometre nad dohodnutý rámec už treba doplatiť. Nech sa na vec pozrieme z akéhokoľvek uhla, dodávky na prenájom v Bratislave sú vhodnou cestou, ako sa presťahovať rýchlo, výhodne a bez zbytočného stresu.